23 верасня 2026, Серада, 12:00
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 11
+16 +
986, 18:11, 18.09

Вот ни с того, ни с сего.... вот прямо само взяло и самовзорвалось!

Адказаць
+10 +
игорь, 18:14, 18.09

Совпадение?

Адказаць
+12 +
жим-жим, 19:54, 18.09

Пока польские истребители будут почётно сопровождать российских нарушителей, им ещё не то взорвут.

Адказаць
+16 +
666, 18:15, 18.09

И ниразу ни с того ни с сего
Петров и Боширов приезжали
Посмотрели
Взорвали
Уехали

Адказаць
+9 +
Нуну, 18:46, 18.09

Да, серьезное испытание для Польши....Или борись или отдай страну врагу!...🔥

Адказаць
+13 +
путлер -неофашик !, 18:48, 18.09

Когда проведёте тщательно расследование, то выясниться, что это провокация агентов КГБ Рашки . Вован путлер наводнил Европу своими агентами -ТЕРРОРИСТАМИ ! А в Польше их великое множество. Очень внимательно надо изучать документы прибывших из рашки.

Адказаць
+1 +
лол, 19:28, 18.09

забавно.

и что то не видать блокировщиков зерна и бравых "бойцов против биндер".где они?родина в опасности)

Адказаць
+1 +
Ша!, 19:31, 18.09

Не буди лихо, пока оно тихо!

Адказаць
+16 +
Тормоза, 19:29, 18.09

Ну до них тупо не доходит, что война уже идёт. Необходимо организовать охрану пожаро- взрываопасных обьектов, транспортных коммуникаций, водозаборов, объектов стратегического значения и тд.

Адказаць
0 +
Хоробре Серце, 2:49, 19.09

І знову подія із розділу "випадкових". То завод з боєприпасами "випадково" взлетів в повітря, то випадково дрон з вибухівкою, то ракета випадково залетить, то біля АЕС літаки літають, то ще якийсь важливий об'єкт критичної інфраструктура, пошкоджений-взлетить в у повітря. А ЄС буде і далі впускати до себе парашистів та інших) рашисти ж прямо сказали, що вони почали гібридну війну проти країн Європи. Але більшість країн Європи буде і далі робити, що нічого не відбувається. Особливо країни Східної Європи, де після розвалу совка залишилось жити велика кількість московитів. Які майже кожен другий це колишній агент спец.служб, а як ми знаємо колишніх не буває. Що таке державний тероризм в Європі не чули? Ганьба...

Адказаць
0 +
как в кино, 10:31, 19.09

Меня терзают смутные сомнения.... у Шпака магнитофон..., у посла - медальон....

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны