3 кастрычнiка 2026, Субота, 14:02
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 10
– +22 +
lptlfe lhf,fdbr, 12:38, 3.10

памер легендарны аферыст Анатоль Кашпероўскі.

Адказаць
– +15 +
Хтось, 13:04, 3.10

Екстрасенс? Він дипломований психотерапевт-гіпнотизер, і ніколи не претендував на те, щоб бути екстрасенсом.

Адказаць
– -1 +
Клоунада, 13:20, 3.10

А смерть не предсказал, как же так?))

Адказаць
– 0 +
отличный человек, 13:22, 3.10

буду помнить всегда добром этого человека : он мне за один сеанс убрал дикие боли в венах нижних конечностей ! злобные люди , не плявузгайте на человека-- он никому не делал зла !

Адказаць
– -6 +
самогипноз, 13:23, 3.10

Кашпировский не умер, он самозагипнотизировался.

Адказаць
– +4 +
Кто последний, 13:27, 3.10

Лечил больное общество, но быстро понял, что оно неизлечимо и уехал.

Адказаць
– +2 +
Ну ..., 13:47, 3.10

Мабуть так , не відомо.

Я так скажу , навіть відомі діячі світової культури , спорту , політики , зірки кіно та інші небайдужі люди Світу підтримують Україну своїми вчинками або добрим словом , люди , які не мають відношення до України - її підтримують.
А ця людина народилася в Україні , я жодного слова не чув від нього в підтримку Українців.
А це , на сьогоднішній день , варте уваги .

Адказаць
– +6 +
Злобин , 13:36, 3.10

Он бесплатно через телевизор внушал и многим помогло,у меня шрам шитый на животе исчез без следа.Он владел гипнозом эти факты есть,ну а то,что он внушал это дело веры любого человека.Денег он не взял у миллионов людей.Для меня он не шарлатан!!!

Адказаць
– +3 +
Маю сказати., 13:38, 3.10

Як на мене , розклад такий :
Якщо пан Кашпировський не зміг зупинити або ліквідувати кремлівського пацюка , то він нездатний ні на що.
Якщо Кашпировський не захотів зупинити пацюка , або його ще й підтримував , то він не мав ні сумління , ні гідності , ні співчуття до своєї колишньої батьківщини і до своїх колишніх співвітчизників. (він народився на Хмельниччині в Україні).

Адказаць
– 0 +
Dехто, 14:00, 3.10

Кашпіроўскі як і Алан Чумак - гэта былі праэкты даследчыцкіх цэнтраў псіхалёгіі КГБ СССР, якія даследавалі метады масасавай маніпуляцыі свядомасцю населення. Таму гэтыя людзі атрымалі доступ да Центральнага ТВ СССР, што немажліва без згоды КГБ.
Па рэзультатам гэтых псіхалагічных вопытаў у Расеі потым была разпрацована канцэпцыя "гібрыднай вайны", якую з часам азвучыў генерал-полкоўнік Зарудніцкій.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны
▲