Новы электрамабіль Ferrari сам ацэньвае навыкі кіроўцы 3 24.06.2026, 13:14 Максімальныя рэжымы трэба заслужыць.
Это не Феррари, это бредятина соево-иишная.
АдказацьА плюшки за левел-ап есть?)
Адказацьа раньше в суперкарах за обучение водителя отвечал господь бог, решал лично кто умеет, а кто нет :)
Адказаць