Главная задача патриотов Украины:
Нужно освободить миллионы жителей Украины из оккупации, нужно прекратить удары русских маньяков по жителям Украины.
Слава ВСУ!!! Слава Мадяру!!! Бейте гадов!
Сьогодні сталася неймовірна подія. Це такий ляпас усій російській армії та їхньому керівництву, що навіть важко слів підібрати.
Сьогодні зранку було вражено у Москві, в районі Котово, московський НПЗ.
Просто собі уявіть: москва, куди вони стянули усе ППО, яке там в них ще було і вони хвалилися, що в Москву прорватись неможливо.
Причому завод вражено так, що він палає. І це дуже важливий стратегічний завод після того, як ми винесли усі заводи на європейській частині рф.
Системи ППО в москві давали їм можливість уникати дефіциту пального в самій Москві, тепер воно палає.
Іще важливо: це підприємство забезпечувало пальним всі московські аеропорти, ту величезну кількість літаків. Тепер воно палає, тепер останнє НПЗ на європейській частині рф уражено.
Так що, як казав колись Пригожин: "Шойгу, Гєрасімов, где ппо в москве"?)
Підтримуйте збройні сили України, обов'язково вистоїмо та переможемо.
это подарок Трампу от Зеленского !
АдказацьРоссия должна капитулировать!!!
АдказацьПреступники отправлены в Гаагу.
Рашисты должны отстроить разрушенное в Украине.
Слава ВСУ! Слава Мадяру!
Никаких переговоров с рашистами - только полное их уничтожение.
АдказацьРашизм будет уничтожен.
ВСУ и Мадяр делают правое дело! Слава им!
Состоялся политический разгром кремлядей.
АдказацьОни не в состоянии управлять россией.
Нужно физически добить орков.
Главная задача патриотов Украины:
АдказацьНужно освободить миллионы жителей Украины из оккупации, нужно прекратить удары русских маньяков по жителям Украины.
Слава ВСУ!!! Слава Мадяру!!! Бейте гадов!
Це вам тварі за Україну
АдказацьСьогодні сталася неймовірна подія. Це такий ляпас усій російській армії та їхньому керівництву, що навіть важко слів підібрати.
АдказацьСьогодні зранку було вражено у Москві, в районі Котово, московський НПЗ.
Герасимову придется снять пво с крыма чтобы прикрыть москву.
АдказацьЯ вірю, що Господь кожній катузі дасть по заслузі.
АдказацьВже скоро настане час розплати. 100% !!!
«Лавра стоятиме віки! Москва ляже!», — коментар командувача СБС Роберта «Мадяра»
АдказацьДобивайте русских фашистiв.
хм. не фламинги. ильюшины. где 1000 кг взрывчатки?
Адказаць