22 чэрвеня 2026, панядзелак, 23:05
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 3
+1 +
P, 20:52, 22.06

А почему исчезло?

Адказаць
+4 +
123, 21:19, 22.06

Скорее всего эпидемия Чёрной Чумы. Тогда большая часть населения Европы вымерла.

Адказаць
+1 +
Хтось, 22:42, 22.06

Ось якби з Москвою так: через 600 років археологи знайшли зникле місто Москва, яке згадувалось в різних текстах, але ніхто не знав де воно. Археологи знайшли рештки лаптів, але їм так і не вдалось знайти жодного туалету.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны