У Вольнай Беларусі патрэбна перш за усё правесьці люстрацыю, потым зрабіць свой Масад ( бо шмат лукашыстау́-злачынцау́ збягуць за мяжу: у ААЭ, Азію, на россию і гэтак далей...), потым, зрабіць Народны Трыбунал над праклятым лукашызмам, забараніць праклятую-крывавую кантору нквдкгбфсбэээээ 😈🔥👎, губазик, омонышей, правесьці суды над лукашыстамі, мусарамі, омонышами, губазиковцами, пракураторами. Лукаморья, прадажнымя судзямі-лукашыстамі, адабраць у іх маёмасць, пэнсіі, медалі там усялякія і гэтак далей... Далей знесьці помнікі усялякім бандытам ульяновым мянушка ленин, калининым, дзержинским, джугашвили мянушка сталин-сралин і гэтак далей. Вуліцы трэба будзе перайменаваць, шмат і шмат працы будзе, бо за гады праклятага лукашенко-лукашызму у́сё прыйшло у́ заняпад ( эканоміка, сувязі, мова, культура, падручнікі, Ахова здароу́'я, пэнсійная палітыка, мытня/мыты, падаткі і гэтак далей...)
Лукашиская ануча пойдзе на сметнік Гісторыі, час ідзе....ужо хутка!!! А Пагоня, Мова, Культура, БЧБ, выдавецтва, школы беларускія вернуцца на колы свае
Орко-тараканов паковать по методике Плешивой Сволочи, конфисковать имущество и выкидывать за границу без паспортов. Вынес красно-зеленую тряпку, мотай срок.
Миллионы украинцев нашли жилье в Германии, а теперь эти рашисты и там слюни пускают победобесия, РАССЕЯ ВПЕРДЕ. С ДНЕМ ПОПЕДЫ. ХОЙ ХОЙ ХОЙ.
АдказацьМЕЖДУНАРОДНЫЙ КГОЛОВНЫЙ СУД ДОЛЖЕН ВЫДАТЬ ОРДЕР НА АРЕСТ МЕЖДУНАРОДНОГО ТЕРРОРИСТА ЛУКАШЕНКО!
АдказацьУ Вольнай Беларусі патрэбна перш за усё правесьці люстрацыю, потым зрабіць свой Масад ( бо шмат лукашыстау́-злачынцау́ збягуць за мяжу: у ААЭ, Азію, на россию і гэтак далей...), потым, зрабіць Народны Трыбунал над праклятым лукашызмам, забараніць праклятую-крывавую кантору нквдкгбфсбэээээ 😈🔥👎, губазик, омонышей, правесьці суды над лукашыстамі, мусарамі, омонышами, губазиковцами, пракураторами. Лукаморья, прадажнымя судзямі-лукашыстамі, адабраць у іх маёмасць, пэнсіі, медалі там усялякія і гэтак далей... Далей знесьці помнікі усялякім бандытам ульяновым мянушка ленин, калининым, дзержинским, джугашвили мянушка сталин-сралин і гэтак далей. Вуліцы трэба будзе перайменаваць, шмат і шмат працы будзе, бо за гады праклятага лукашенко-лукашызму у́сё прыйшло у́ заняпад ( эканоміка, сувязі, мова, культура, падручнікі, Ахова здароу́'я, пэнсійная палітыка, мытня/мыты, падаткі і гэтак далей...)
АдказацьРаспечатать на туалетной бумаге фото этого упыря
АдказацьМогилы Валета Шкловского в Беларуси не будет, ибо там будет постоянно мусор, какашки, осиновые колы, пластиковые бутылки, плевки/моча
Адказацьзакопать лукашенку под кремлевской стеной. не зря же он всю жизнь "полз на коленях в россию"
АдказацьЭто не флаг Беларуси, это флаг Бсср, немного измененный в 1995!
АдказацьЗакат над болотом
АдказацьКрывавы заняпад над гнілым балотам.
АдказацьЗакат над болотом, когда некоторые лукашисты и ябатьки путают цвета, то получается: болото над закатом, на палке
АдказацьБел-Чырвона-Белы Сцяг💖👍💪
АдказацьЛукашиская ануча пойдзе на сметнік Гісторыі, час ідзе....ужо хутка!!! А Пагоня, Мова, Культура, БЧБ, выдавецтва, школы беларускія вернуцца на колы свае
АдказацьШОС 😈🔥👎
АдказацьЛукавую анучу на свалку истории((
АдказацьОрко-тараканов паковать по методике Плешивой Сволочи, конфисковать имущество и выкидывать за границу без паспортов. Вынес красно-зеленую тряпку, мотай срок.
АдказацьВ Новой Беларуси лукашенковская символика будет запрещена, также как и фашистская символика в Германии после Второй Мировой войны!
АдказацьГэта трэба зрабіць не на 8-9-49 траўня, а бестэрмінова.
Адказаць