Амбасада РФ: Пытанне арыштаванага ў Беларусі эколага Ажароўскага - на кантролі
5- 12.10.2009, 12:40
У амбасадзе Расеі ў Беларусі заяўляюць, што ведаюць пра арышт маскоўскага эколага Андрэя Ажароўскага.
У амбасадзе Расеі ў Беларусі заяўляюць, што ведаюць пра арышт маскоўскага эколага Андрэя Ажароўскага.
Наверна тож сконсолидировался с нашими атмарозками,и вякает тут-Обтекайте дарагия рассеяне! В очередной раз!
АдказацьНу "россиянам" как раз выгодна АЭС в РБ, и бабки и могильник не под Москвой а в Островце же......клали они на нас с высокой колокольни
АдказацьКонечно, в очередной раз россиян поставили раком. Ох чувствую, обернется нам все это - и газ и нефть на халяву, и бзики нашего солнцеподобного. Да и по делом, похоже.
АдказацьАжароўскі - эколаг, прадстаўнік грамадскасці, а не прадстаўнік афіцыйнай расейскай дэлегацыі. Ён супраць АЭС у прынцыпе, незалежна ад таго, дзе яны будуюцца - у Расеі ці Беларусі. Ён прымаў удзел у многіх грамадскіх акцыях, што праходзілі ў Белурусі супраць будаўніцтва АЭС.
АдказацьАжароўскі - эколаг, прадстаўнік грамадскасці, а не прадстаўнік афіцыйнай расейскай дэлегацыі. Ён супраць АЭС у прынцыпе, незалежна ад таго, дзе яны будуюцца - у Расеі ці Беларусі. Ён прымаў удзел у многіх грамадскіх акцыях, што праходзілі ў Белурусі супраць будаўніцтва АЭС.
Адказаць=============================
Уфффф. Я тоже против... И что? Скажи каким боком повенуться что-б прислушались.... Я уже 30 лет говорю мудакам что они мудаки и предлагаю им последовательность действий чтобы они перестали быть мудаками. Не работает! НУ ХОТЯТ ОНИ БЫТЬ МУДАКАМИ!
Хер с ними! Но без меня!