Зато крымские татары, настоящие представители украинской нации, стали еще сплоченней. Стали партизанами.
Они передают данные о русской военщине в Крыму и наводят на цели.
Они, находясь в русской неволе, ждут прихода родных ВСУ,
Так речь же о сообществе людей. А понаехавшие - какие же это люди? Это преступники, незаконно пересекшие границу чужого государства и присвоившие чужую собственность.
Ну так все вірно. Людей! А які орки люди? Вони пародія на людей. Яке з них "племя"? Збірна солянка із полонених народів, так само як і совок був. У них бомблять мацкву, так це свято для всіх інших регіонів рфії. Так само і з Кримом. Чуже ніколи не буде їхнім, а вилізе боком. Ось так і тут.
"и не смог найти ни одного случая, когда сообщество после удара впало бы в длительную панику или анархию." - не там шукав пан. Ось приклад, параша та її населення. Паніка вже є. А анархія почнеться дуже скоро. Варбанди, сафарі....все як в типічному фільмі про пост апокаліпсис)
Русские - это орки, человекоподобные.
АдказацьЗато крымские татары, настоящие представители украинской нации, стали еще сплоченней. Стали партизанами.
Они передают данные о русской военщине в Крыму и наводят на цели.
Они, находясь в русской неволе, ждут прихода родных ВСУ,
Так речь же о сообществе людей. А понаехавшие - какие же это люди? Это преступники, незаконно пересекшие границу чужого государства и присвоившие чужую собственность.
АдказацьТак путін же все робить, щоб атомізувати російське суспільство, щоб не було міцної спільноти. Ось вам і результат.
АдказацьНу так все вірно. Людей! А які орки люди? Вони пародія на людей. Яке з них "племя"? Збірна солянка із полонених народів, так само як і совок був. У них бомблять мацкву, так це свято для всіх інших регіонів рфії. Так само і з Кримом. Чуже ніколи не буде їхнім, а вилізе боком. Ось так і тут.
Адказаць"и не смог найти ни одного случая, когда сообщество после удара впало бы в длительную панику или анархию." - не там шукав пан. Ось приклад, параша та її населення. Паніка вже є. А анархія почнеться дуже скоро. Варбанди, сафарі....все як в типічному фільмі про пост апокаліпсис)