2 лiстапада 2024, Субота, 2:23
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 6
0 +
васіль, 15:09, 30.03

так, было б нядрэнна сабрацца ўсім, хто зможа, у празе

Адказаць
0 +
Andrej, 19:20, 30.03

gde i kogda?

Адказаць
0 +
Несьцерка, 22:44, 30.03

Кожнаму ў сваім раёне жыцьця сазваніцца/скантактаваць з беларусамі і сабрацца ў сталіцах сваіх краін Эўропы і астатняга сьвету 7 траўня (мая) 2009. Намаляваць свае лёзунгі хаця на б на кардоне і паперы, узяць сьцягі бел-чырвона-белыя і разгарнуць усё гэта там, дзе паліцыя горада дасьць дазвол. За дазволам зьвяртацца трэба ЎЖО, мінімум, недзе, за пару тыдняў да 7 траўня.

Жыве Беларусь!

Адказаць
0 +
hujkow, 22:50, 30.03

pawazhany jaugen, rady was chytatj na chartere.
Ja nekaljki razou pisau listy da ministra zamezhnyh sprawau Nederlandau Maksima s padtrymkai jago baracby za Belarusau. Ale en na zhalj ne adkazau mne. Ne wedaju chamu. U EU ekanamochnyja intaressy zaraz wyshei demakratychnyh idei. Jak wy lichate chamu jany pawinny adysci ad svaih ekanamichnyh intaresau i dapamagatj papjarovai apazicyi Belarusi. Mne u twar kazali turysty z Belarusi sgto bezhancy zdradniki i naogul woragi. Chto i camu pawinen sluchatj paru soten apazicii i ne puskatl Lukashenku? Argumenty? Jak wy lichate, adkazhyte.
Barys NL

Адказаць
0 +
Алеександр, 9:53, 31.03

Вмешно право...
gde i kogda? - 9 мая в Германии.

Адказаць
0 +
Крывіч, 11:03, 31.03

Я супраць дыктатуры ў галовах Беларусаў!
Але гэты заклік паважанага мной Беларуса застанецца ў паветры і ён сам гэта добра ведае. Спадар Яўген, Вы самі пагаджалісь з прагматычнымі людзьмі якія прыехалі ўладкоўваць сваё прыватнае жыцьцё.
Дарагі Барыс, Беларусы заслугоўваюць да сябе такіх адносін з боку прагматычных эўрапейскіх палітыкаў бо самі зьяўляюцца злачыннымі прагматыкамі ў адносінах да сваёй Радзімы. І таму злачынцы ад палітыкі ніколі не стануць слухаць палітычных махляроў, якімі зьяўляюцца бальшыня так званых уцекачоў!
Бальшыня так званых палітычных уцекачоў з Беларусі - пятая калона маскоўскіх крэмлядзей!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны