У Вільні правялі вечарыну «Бой пад Лісічанскам» 2 27.06.2026, 13:53 Вечар памяці быў прысвечаны беларускім героям-добраахвотнікам.
Дякуємо і пишаємося вами!!!
Ответить‼️❤️🇪🇺🇺🇦⚔️⚔️⚒💪✌️👏👍🤝👌✊🫡🇺🇦🇪🇺❤️‼️
Слава Україні!!
Олег, 14:25, 27.06
ОтветитьГероям слава 💙💛 ❗
Жыве Беларусь 🤍💖🤍❗