20 August 2026, Thursday, 16:37
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 13
+55 +
мирон, 9:26, 20.08

Сжечь рашку до тла! Любыя украинцы трымайцесь!

Reply
+15 +
нет ответа , 9:44, 20.08

который раз татаромкскали бомбят Киев, ответа нет,кончились ракеты

Reply
+34 +
странник, 9:27, 20.08

це жахливо..... миру вам, кияни....

Reply
+42 +
Gyh, 9:28, 20.08

БУДЬТЕ ПРОКЛЯТЫ РУССКИЕ ВАРВАРЫДО 100 - ГО КОЛЕНА.

Reply
+40 +
2x2=4, 9:41, 20.08

а когда в москве будет день траура?

Reply
+4 +
Хоробре Серце, 12:13, 20.08

Ніколи в тому і прикол. Диктаторським режим байдуже на втрати серед мирняка. Навіть якщо бомби виключно житлові будинки заради втрат, це нічого не дасть. Тільки дасть стимул пропаганді параші. Нелюди не розуміють, що таке день жалоби.

Reply
+19 +
Гражина, 10:16, 20.08

Вечная память и царство небесное всем, кто сегодня по вине ублюдков не проснулся. Помним. И обязательно твари за это заплатят. И дети их, и внуки и правнуки.

Reply
+29 +
fiona, 10:24, 20.08

Чому наши дрони принципово ігнорують найбільший центр збирання ударних безпілотників «Герань-2» «Алабуга» в Татарстані, а також величезні виробництва БПЛА в Башкортостані та Свердловській області - для мене загадка.

Reply
-13 +
гаррі дюваль, 11:10, 20.08

Не бьють по Елабузі та іншим виробництвам "Гераней" тому що немає ніякого військового сенсу. Там величезні виробничі площі і розосереджене виробництво. Якщо бити по площам, то ніякого великого збитку москалям нанести не вдастся, а дефіцитні ракети і дрони будуть витрачені. Краще їх витратити на НПЗ, морські термінали, заводи вибухівки, великі склади і т.п. Якщо що, це не моя власна думка. Так само говорить Штілерман.

Reply
+9 +
Липень, 12:07, 20.08

"Якщо бити по площам, то ніякого великого збитку москалям нанести не вдастся, а дефіцитні ракети і дрони будуть витрачені. Краще їх витратити на НПЗ, морські термінали, заводи вибухівки, великі склади і т.п. Якщо що, це не моя власна думка. Так само говорить Штілерман"

Для знищення усього комплексу в Єлабузі вистачить не більше 100 ракет із бойовою частиною 1000 кг.
Ще у листопаді 2024 року Зеленський заявив про виготовлення 3000 крилатих ракет у 2025 році.
Схоже, Штілерман про це не знає й досі...

Reply
+5 +
P, 10:32, 20.08

Ох ище мало ой мало беспилотников и ракет по паРаше запускает Україна и пока мало удачньіх атак.
Да попадание есть, хорошие но МАЛО

Reply
+5 +
забыл, 10:34, 20.08

Пока у Украины будет недостаточно средств противоракетной обороны, Россия не будет серьезно думать о мире.

Reply
+8 +
Хоробре Серце, 12:16, 20.08

параша ніколи не буде думати про мир. Будь-який мир чи припинення вогню це вирок режиму пуйла і ко. Поки йде війна вони живі, закінчиться війна вони живі трупи. парашу треба лише бомбити і бомбити.

Reply