Калі паглядзець яго канцэрты 1990-х, калі была прыкметная воля слова, можна пераканацца: ён быў не проста ўваходны ў царскія бункеры, а з'яўляўся іх прыладай рэгулёўкі народных настрояў. Гэта значыць, у сутнасці, звычайны продажны.
Хто не прадажны? Любы працау́нiк прадажны бо ён прадае сваю працу за грошы каб жыць, забяспечваць сям'ю. Як кажа Гасподзь наш Iiсус Хрыстос - хто без граху хай першы кiне камень.
В последнее десятилетие жизни по нему ударил Copyright. Он ведь и за пределами РФ любил поездить, особенно в развитых странах. А там поняли, что большинство, если не все, рассказы он украл, и скопировал/перевёл при этом из этих западных стран. И его лишили виз. У для него осталась работа в той РФ, где воровать можно.
А чего семейная усадьба не в Урюпинске?
ReplyНаверное потому что он родился в Юрмале,не?
ReplyА чего тогда он топил за расею и против Прибалтики?
ReplyКалі паглядзець яго канцэрты 1990-х, калі была прыкметная воля слова, можна пераканацца: ён быў не проста ўваходны ў царскія бункеры, а з'яўляўся іх прыладай рэгулёўкі народных настрояў. Гэта значыць, у сутнасці, звычайны продажны.
ReplyХто не прадажны? Любы працау́нiк прадажны бо ён прадае сваю працу за грошы каб жыць, забяспечваць сям'ю. Як кажа Гасподзь наш Iiсус Хрыстос - хто без граху хай першы кiне камень.
ReplyЕму не удавалось зарабатывать в других местах.
ReplyОбычный обмен - совесть на деньги.
Вау, да Вы святой чел?
ReplyА чего тогда он топил за расею и против Прибалтики?
Reply---
три варианта на выбор:
1. Бабло
2. Бабки
3. Капуста
Талантливый человек. Расейскую тупость тоже мощно тролил. Да и "западные" глюки по делу, тактично клеймил.
ReplyВ последнее десятилетие жизни по нему ударил Copyright. Он ведь и за пределами РФ любил поездить, особенно в развитых странах. А там поняли, что большинство, если не все, рассказы он украл, и скопировал/перевёл при этом из этих западных стран. И его лишили виз. У для него осталась работа в той РФ, где воровать можно.
ReplyПравильно сделали. Мандалаям всяким дорога в забвение.
ReplyОдобряю!
ReplyА чего можно было ожидать?Хозяин барин,что хочет,то и делает.Король умер,да здравствует король!
ReplyКак сказала продвинутая ученица на уроке алгебры X из Y ___ Ху из игрек
Reply