5 верасня 2026, Субота, 15:34
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
-2 +
кока-кола, 13:19, 5.09

и бутылка колы на каждый день.

Адказаць
-5 +
гы-гы-гы, 13:21, 5.09

готов принять гуманоида в подарок, привозите или своим ходом отправьте. ИИ уже есть будет робот.

Адказаць
0 +
Соня, 13:32, 5.09

Долой роботовладельчиский строй!
Свободу роботам!
Скайнет живее всех живых кожаных!

Адказаць
+7 +
q, 13:33, 5.09

Возможно я параник но, иметь дома гуманоида которым удаленно может управлять очканик из какойто корпорации, это напягает.

Адказаць
-2 +
Зы, 13:58, 5.09

Сэм, мне два. Я жадный!

Адказаць
+1 +
Хтось, 14:11, 5.09

"...до 2021 року звернула проект, оскільки не могла отримувати достатньо даних для їх ефективного навчання"

Як на мене, це відмовка. ШІ не потребує зовнішніх даних для ефективного навчання. Шахова програма Alpa Zero навчалась, граючи сама з собою. Люди тільки дали їй правила, і - вперед. Вона не мала ані дебютного довідника, ані партій, зіграних людьми, ані стратегій. Вже через дев'ять годин програма перевершила тогочасного чемпіона серед програм — Stockfish 8 з рейтингом 3370. У найсильнішого білкового шахіста усіх часів і народів Магнуса Карлсена піковий рейтинг був 2882, і йому знадобилось 15 років, щоб досягти такого результату

У грі го штучний інтелект досяг навіть більш вражаючих успіхів, ніж у шахах. Го довгий час вважалася неприступним для комп'ютера через колосальну кількість можливих комбінацій (більше, ніж атомів у відомому Всесвіті), де звичайний обчислювальний перебір не працював. AlphaGo Zero, взагалі не вивчало людські партії. Три дні самонавчання, і їй немає рівних.

Адказаць
+1 +
Скептик, 14:38, 5.09

Не можна порівнювати шахи і повсякденне життя. Так, в шахах є безліч "комбінацій", але там чіткі правила, які можна вписати в дуже простий алгоритм. Далі це просто перебір варіантів. В житті змінних більше, ніж пісчинок на пляжі. Тут продвинутий пошук не підійде, робот має приймати рішення. Якщо Альтман має на увазі приготування кави та піднести речі, то да, такі роботи вже можливі, але 99,999% населення їх не купить. Якщо це повноцінна заміна домогосподарки, то тут вже інше, можна прицінитися. Максимум, це асистент для пенсіонерів, ось це реальний ринок, там пенс скаже роботу, що робити, про що хоче "поговорити". Тут прості рухи і продвинутий пошук підійдуть.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны