В асфальте где и ракеты…. Зеленский обещал им мир в глазах куйло увидеть… 90% харьковчан поверили.Армия Мова Вера было плохо. Пусть спрашивают у Зеленского теперь.
ХАРКІВ, 22:55, 4.11
где ты вообще видел сбитие планирующих авиабомб?
сбить можно самолет.только кацапы запускают их в 70 км от границы.дальность пэтриота 150 км.никто и никогда уже не подведет такую систему впритык к линии соприкосновения.
один раз ВСУ рискнули и потеряли батарею.причина "не в зеленских" как тут плетут некоторые "пекельноборошные ихсперды" а в трусливости запада в вопросе по нанесению ударов по параше.
Именно поэтому я их и вижу несбитыми каждый день, умник... И, именно поэтому сделал поправку на Томагавк которых у нас не будет... Ситуацию могли бы спасти F-16 с дальнобойными "воздух-воздух" - но это пока "химера"...
P.S. А ещё краще приезжай к нам на передок - поучишь воевать... Ну, хоть время подлёта КАБ 500, Искандера или Кинжала на секундомере будешь отсчитывать...
З повагою...
Подальшим розвитком Skyshield є системи Sky Guard, Skyranger, Skynex, що мають подібну конструкцію і можуть бути застосовані для ближньої оборони від високоточної зброї (ВТЗ), а також Centurion c-ram а хоч би модифікована шилка
30 жовтня з’явилися фотографії української армії, яка використовує зенітну гармату Oerlikon Revolver Gun Mk3 у польових навчаннях із боєприпасами повітряного підриву, а також із вольфрамовими суббоєприпасами. Кадрами поділився акаунт Trotes936897 у соцмережі Х.
Останні новини:
Oerlikon Revolver Gun Mk3 — дистанційно керована 35-мм зенітна гармата, призначена для швидкого і точного реагування на повітряні загрози. Система оснащена радаром стеження та електрооптичним сенсорним блоком. Це дає їй змогу знаходити, відстежувати та уражати цілі з високою точністю. Унікальна особливість гармати — здатність опрацьовувати дані про цілі з 3D або 2D пошукових радарів і систем управління вищого порядку, що дає можливість працювати автономно
Какое ПВО - читай статью - АВИАБОМБА!! Или по твоему ракеты ПВО по авиабомбам которых десятки тысяч будут стрелять?? Ракета за миллион долларов и бомба за пару тысяч. И этих бомб в сотни раз больше чем всех ракет мира
У світі існує велика кількість технічних рішень, які дозволяють досить результативно боротися з авіабомбами, що, зокрема, коригуються. Розглянемо деякі з них.
По-перше, КАБи можна збити ракетами класу «повітря — повітря», ракетами ЗРК та ПЗРК. Але для результативного ураження необхідна цілевказівка, тобто треба знати коли, звідки й куди летить бомба, і слід врахувати, що вартість будь-якої з перерахованих ракет куди вища за вартість бомби. Це робить їх застосування не надто вигідним.
Тому в країнах НАТО намагаються вирішувати цю проблему за рахунок застосування швидкострільних автоматичних артилерійських систем.
Першими застосовувати для таких завдань артсистеми почали на флоті: спочатку для боротьби з атакуючими ракетами, а пізніше — і з бомбами, що коригуються.
Ув’язавши існуючі РЛС зі швидкострільною зенітною артилерійською установкою, моряки отримали досить ефективний засіб самозахисту. Оскільки потреба в системах подібного роду в сухопутників ніяк не менша, ніж у флотських екі
Хочется спросить - где ПВО???
АдказацьВ асфальте где и ракеты…. Зеленский обещал им мир в глазах куйло увидеть… 90% харьковчан поверили.Армия Мова Вера было плохо. Пусть спрашивают у Зеленского теперь.
АдказацьВас сейчас заминусуют, кто выбирал это нужно спросить у 73%.
АдказацьНажаль, супраць Кабаў патрэбныя дальнабойныя ПВО тыпу Patriot ((
Адказаць... прабачце - краще Tomahawk...
АдказацьХАРКІВ, 22:55, 4.11
Адказацьгде ты вообще видел сбитие планирующих авиабомб?
АдказацьP.S. А ещё краще приезжай к нам на передок - поучишь воевать... Ну, хоть время подлёта КАБ 500, Искандера или Кинжала на секундомере будешь отсчитывать...
З повагою...
Подальшим розвитком Skyshield є системи Sky Guard, Skyranger, Skynex, що мають подібну конструкцію і можуть бути застосовані для ближньої оборони від високоточної зброї (ВТЗ), а також Centurion c-ram а хоч би модифікована шилка
Адказацьпро реекспорт.
Адказаць30 жовтня з’явилися фотографії української армії, яка використовує зенітну гармату Oerlikon Revolver Gun Mk3 у польових навчаннях із боєприпасами повітряного підриву, а також із вольфрамовими суббоєприпасами. Кадрами поділився акаунт Trotes936897 у соцмережі Х.
Останні новини:
Oerlikon Revolver Gun Mk3 — дистанційно керована 35-мм зенітна гармата, призначена для швидкого і точного реагування на повітряні загрози. Система оснащена радаром стеження та електрооптичним сенсорним блоком. Це дає їй змогу знаходити, відстежувати та уражати цілі з високою точністю. Унікальна особливість гармати — здатність опрацьовувати дані про цілі з 3D або 2D пошукових радарів і систем управління вищого порядку, що дає можливість працювати автономно
Какое ПВО - читай статью - АВИАБОМБА!! Или по твоему ракеты ПВО по авиабомбам которых десятки тысяч будут стрелять?? Ракета за миллион долларов и бомба за пару тысяч. И этих бомб в сотни раз больше чем всех ракет мира
АдказацьЕе кто-то запустил - по ним и нужно работать.
АдказацьУ світі існує велика кількість технічних рішень, які дозволяють досить результативно боротися з авіабомбами, що, зокрема, коригуються. Розглянемо деякі з них.
АдказацьПо-перше, КАБи можна збити ракетами класу «повітря — повітря», ракетами ЗРК та ПЗРК. Але для результативного ураження необхідна цілевказівка, тобто треба знати коли, звідки й куди летить бомба, і слід врахувати, що вартість будь-якої з перерахованих ракет куди вища за вартість бомби. Це робить їх застосування не надто вигідним.
И что характерно - говорят по-русски ...
АдказацьРоссия "защищает" (зачищает) русских не только на Донбассе.