Если бы все украинские так называемые "мужчины" вернулись из Европ и Америк на защиту родины а не строчили бы писульки в интернете то Украина бы уже вполне могла победить.
❗️Масована атака РФ на Київ та область: 11 загиблих, із них 10 — у столиці. Ще 46 людей поранені, серед них — п’ятеро дітей
Ворог застосував понад 20 гіперзвукових, балістичних і крилатих ракет, а також ударні БпЛА:
📍 Частково зруйновано багатоповерхівку в Подільському районі.
📍 Під завалами досі можуть перебувати люди.
📍 Уражено ЖК «Варшавський» і «Славутич», пошкоджено житлові будинки на Позняках.
📍 Пожежі охопили житлові будинки в Подільському, Голосіївському та Дарницькому районах.
Европа, ....... Когда вы уже дадите Украине противоракеты, которых у вас навалом? Ждёте, пока на вас посыплется, а украинцы для вас - расходный материал?
Допоки українська балістика та дрони не полетять у російські багатоповерхівки - це не припиниться. Шмарклі росіян у чергах за бензином - це не рівноцінно загибелі десятків людей в Україні. Відповідь має бути симетрична.
а что мир? мир смотрит футбол
ОтветитьЕсли бы все украинские так называемые "мужчины" вернулись из Европ и Америк на защиту родины а не строчили бы писульки в интернете то Украина бы уже вполне могла победить.
Ответитьитоги хорошего разговора пуйло и рыжего.
Ответить
Ответить❗️Масована атака РФ на Київ та область: 11 загиблих, із них 10 — у столиці. Ще 46 людей поранені, серед них — п’ятеро дітей
ОтветитьТримайся, Київ,
ОтветитьСуми - вистоять
Допоки українська балістика та дрони не полетять у російські багатоповерхівки - це не припиниться. Шмарклі росіян у чергах за бензином - це не рівноцінно загибелі десятків людей в Україні. Відповідь має бути симетрична.
Ответить