Поехау бы у маскву23.26. , царев ты штоли ?, и нават хартию чытаешь . Дык в твоих сепаратиста советах никто не нуждается . 🤔Усе , цягник ужо ту ту , и масковия обречэна на поуны распад , ну или полураспад .птн пнх . Слава Украине , и союзникам .
Це ж яким дурним ********** потрібно бути щоб дати змогу ***** повністю відновити постачання нафтопродуктів, накопичити балістичних ракет і передислокувати війська для чергових штурмів протягом абсолютно провального для України "перемиря під переговори". Це зрада в чистому вигляді. Кацапів треба дубасити безперервно до повної деокупації України. Чим більше кацапні ми вбємо сьогодні тим менше лишиться на завтра.
Вова зробив би добре діло для України - поїхав би в москву. І нам було б легше. Може б і відосиків- гундосиків не було б. Бубочка-припини клоунаду.
ОтветитьЛегче вам уже не будет. Украина во главе с Зеленским вас уничтожит.
ОтветитьСлава Украине!
Поехау бы у маскву23.26. , царев ты штоли ?, и нават хартию чытаешь . Дык в твоих сепаратиста советах никто не нуждается . 🤔Усе , цягник ужо ту ту , и масковия обречэна на поуны распад , ну или полураспад .птн пнх . Слава Украине , и союзникам .
ОтветитьЦе ж яким дурним ********** потрібно бути щоб дати змогу ***** повністю відновити постачання нафтопродуктів, накопичити балістичних ракет і передислокувати війська для чергових штурмів протягом абсолютно провального для України "перемиря під переговори". Це зрада в чистому вигляді. Кацапів треба дубасити безперервно до повної деокупації України. Чим більше кацапні ми вбємо сьогодні тим менше лишиться на завтра.
ОтветитьНе будет никаких переговоров. Ваш Пуйло боится встать с чемодана, чтобы добро не растерять!
Ответитьна мацкву нужно ехать на танке с бомбой на прицепе
Ответитьдабы принять капитуляцию мацквы .
Представьте такую картину: Сталин поехал к Гитлеру на переговоры в Берлин.😲😂
Ответить