25 июня 2026, четверг, 3:19
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 7
0 +
поїхав би в москву, 23:26, 4.06

Вова зробив би добре діло для України - поїхав би в москву. І нам було б легше. Може б і відосиків- гундосиків не було б. Бубочка-припини клоунаду.

Ответить
-17 +
Геть на..., 0:00, 5.06

Легче вам уже не будет. Украина во главе с Зеленским вас уничтожит.
Слава Украине!

Ответить
-10 +
🤔, 9:59, 5.06

Поехау бы у маскву23.26. , царев ты штоли ?, и нават хартию чытаешь . Дык в твоих сепаратиста советах никто не нуждается . 🤔Усе , цягник ужо ту ту , и масковия обречэна на поуны распад , ну или полураспад .птн пнх . Слава Украине , и союзникам .

Ответить
+49 +
Це зрада, 23:33, 4.06

Це ж яким дурним ********** потрібно бути щоб дати змогу ***** повністю відновити постачання нафтопродуктів, накопичити балістичних ракет і передислокувати війська для чергових штурмів протягом абсолютно провального для України "перемиря під переговори". Це зрада в чистому вигляді. Кацапів треба дубасити безперервно до повної деокупації України. Чим більше кацапні ми вбємо сьогодні тим менше лишиться на завтра.

Ответить
-8 +
Тупым оркам, 0:02, 5.06

Не будет никаких переговоров. Ваш Пуйло боится встать с чемодана, чтобы добро не растерять!

Ответить
-11 +
гы, 0:29, 5.06

на мацкву нужно ехать на танке с бомбой на прицепе
дабы принять капитуляцию мацквы .

Ответить
-6 +
😂, 12:18, 5.06

Представьте такую картину: Сталин поехал к Гитлеру на переговоры в Берлин.😲😂

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован