25 июня 2026, четверг, 11:29
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 4
+17 +
Грузщик, 14:47, 2.06

Цена работ вместе с вывозом мусора . Mах 20т$ . Но кто то хочеть вкустно кушать и долго загорать .

Ответить
+7 +
Оршанский барбос, 15:35, 2.06

Погодите, будет это и в Минске.

Ответить
+10 +
22, 15:28, 2.06

Одинаково успешно можно пилить деньги как вырученные от продажи этого здания, так и выделенные на его снос. В последнем случае выгода даже больше.

Ответить
+2 +
Très, 16:55, 2.06

Пачытаў навіну і адразу падумаў што гэта Гомельшчына. Дзе ж яшчэ такі ўзровень карупцыі і распілаў? Дзе яшчэ пад два мільёны $ бюджэтных грошай распіляць на прыбіральню якая не працуе? І гэта замест таго каб пляцоўку даць пад АЗС ці гандлевую сетку з працуючымі прыбіральнямі.
Глянуў артыкул. Сапраўды Гомельшчына.

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован