Епціць! Воўка з Сашкам і Шпіцом парашылі ў гулькі з ракеткамі ў пясочніцы пагуляцца. Лепей пясочныя пірагі ляпіць! Зусім адзяцініліся старыя пярдуны! Лепей пераплюцеся паміж сабой! А мы дапаможам абпляваць вас абодзьвух з галавы да ног вельмі смачна - ажно з харкамі саплючымі!
Если дёрнутся им гробы не понадобятся!
Останется пепел. Им лучше успокоится и
не пытаться подвязать ещё всяко-разных к
своей бойне, пусть живут тем, что осталось.
Не будет вам кац*пы нкакого 27-го года!
ОтветитьДержите меня семеро, я страшный слабак
ОтветитьОу, щит. Риэли щит.
ОтветитьДиктатор РФ надеется провести их в 2027 году.
ОтветитьЕсли Украина разрешит- может и проведешь
Слава Украіне і Жыве Беларусь!
ОтветитьЕпціць! Воўка з Сашкам і Шпіцом парашылі ў гулькі з ракеткамі ў пясочніцы пагуляцца. Лепей пясочныя пірагі ляпіць! Зусім адзяцініліся старыя пярдуны! Лепей пераплюцеся паміж сабой! А мы дапаможам абпляваць вас абодзьвух з галавы да ног вельмі смачна - ажно з харкамі саплючымі!
ОтветитьShit союза
ОтветитьГроб вам будет и поминки союза. Аминь!
ОтветитьЕсли дёрнутся им гробы не понадобятся!
ОтветитьОстанется пепел. Им лучше успокоится и
не пытаться подвязать ещё всяко-разных к
своей бойне, пусть живут тем, что осталось.
Каб яны здохлі абодва. Путлер і Лукавы.
ОтветитьТошнит от учений
Ответить