Уже четыре года идёт война. Уже три года в войне активно применяются беспилотники. Беспилотники показали свою эффективность.
И тут вдруг оказывается что никто в мире не готов к войне беспилотников.
Хезболла сжигает израильские неуязвимые танки Меркава и элементы ПВО Железный купол дешёвыми FPV дронами.
Иран кошмарит Саудовскую Аравию и ОАЭ дешёвыми Шахедами.
Польша не смогла отбить налёт из 19 Шахедов.
У американцев не хватает ракет для перехвата копеешных дронов.
Такое ощущение что во всём мире у начальников генштаба всех стран начался клинический идиотизм и у персонала всех служб военной разведки тоже. Идиотизмом они заболели в одно время как будто гриппом заразились.
Так вам же голова Рейнметал сказав: це може кожна домогосподарка на кухні друкувати. Це не коштує мільйони доларів, це не високі технології. Їм це не цікаво.
Погоджуюся з Вами , якщо на виробництві та продажу коштовного озброєння можна заробити шалені гроші , то "НАХІБА" виробляти не коштовне ?
Виникає питання : - чому європейський генералітет такий млявий , безпорадний , неспроможний адаптуватися під сучасну війну?
Уся Східна Європа (Україна та Білорусь у тому ж переліку) зацікавлена у міцній та озброєнній Європі.
Нас не влаштовує такий (сьогоднішній) стан речей.
Агов ! Європа !
Прокидайся , солоденька та миленька !
Війна у Європі триває з 2014 року !
Коли , нарешті , для вас це стане важливим та небезпечним , КОЛИ ?
Чи Європа сподівається , що війна їх мине ?
У 1938 році не минула , а зараз ЩО ? інша ситуація ?
Та невже ?!
Розплущіть очі свої ! Україні потрібна міцна допомога , а вам , західні європейці , потрібно озброюватися сучасними технологіями.
А разом ... буде перемога над московським фашизмом !
Так , він це сказав , але хіба що не додав таке :
"Нехай ці домогосподарки спробують аналогічне озброєння виробити на моєму виробництві , слабо ?"
Ви ж розумієте , у чому увесь гумор ?
Теория без практики бесполезна. НАТО нужно отправлять отряды для стажировки на Донбасс. После первых потерь снимут розовые очки и начнут перестраивать армии.
Стоит ли их обучать?!?! Ведь такой опыт очень дорого стоил! Жизней сотен тысяч людей! И отдавать его - задаром?!?!
Когда они корчат квасные мины - Украину в нато не нато, принимать ли в Евросоюз? Может лучше пусть россия их научит? Чтобы узнали настоящую цену!!!
Уже четыре года идёт война. Уже три года в войне активно применяются беспилотники. Беспилотники показали свою эффективность.
ОтветитьИ тут вдруг оказывается что никто в мире не готов к войне беспилотников.
Генштабы всегда готовятся к прошлой войне
ОтветитьТак вам же голова Рейнметал сказав: це може кожна домогосподарка на кухні друкувати. Це не коштує мільйони доларів, це не високі технології. Їм це не цікаво.
ОтветитьПогоджуюся з Вами , якщо на виробництві та продажу коштовного озброєння можна заробити шалені гроші , то "НАХІБА" виробляти не коштовне ?
ОтветитьВиникає питання : - чому європейський генералітет такий млявий , безпорадний , неспроможний адаптуватися під сучасну війну?
А разом ... буде перемога над московським фашизмом !
Так , він це сказав , але хіба що не додав таке :
Ответить"Нехай ці домогосподарки спробують аналогічне озброєння виробити на моєму виробництві , слабо ?"
Ви ж розумієте , у чому увесь гумор ?
Це просто туапсець , якийсь !
В сегодняшних реалиях Путин может решиться только на одно - спрятаться в бункере в свой чемодан. Давно пора бы это понять западным аналитикам.
ОтветитьТеория без практики бесполезна. НАТО нужно отправлять отряды для стажировки на Донбасс. После первых потерь снимут розовые очки и начнут перестраивать армии.
ОтветитьСтоит ли их обучать?!?! Ведь такой опыт очень дорого стоил! Жизней сотен тысяч людей! И отдавать его - задаром?!?!
ОтветитьКогда они корчат квасные мины - Украину в нато не нато, принимать ли в Евросоюз? Может лучше пусть россия их научит? Чтобы узнали настоящую цену!!!