26 April 2024, Friday, 7:05
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 10
+34 +
ufo, 8:12, 12.05

портал "Аида" для плешивого открыт, черти на костре уже разогрели для его котёл.

Reply
+41 +
BDFY, 8:17, 12.05

Украинский политолог: В Москве засуетились из-за болезни Лукашенко
==
Другого такого гауляйтера у москвы НЕТ если ЛУ сыграет в ящик. Вот москва-ква-ква и засуетилась...

Reply
+14 +
NEK, 10:34, 12.05

Хватает. Качанова, Вольфович, Карпенков, Хренин. Они еще и похуже Луки будут так как живут ценностями русского мира

Reply
+49 +
Алесь, 9:15, 12.05

Тварина колхозная. Загнал страну в нищету - и сейчас, и в будущем, осталось только окончательно рабами российскими стать. Ненавижу выродка ! Не то что каждый его якобы " прЭзиденцкий" срок, а каждый день его у власти - это катастрофа для Беларуси !

Reply
+17 +
F15, 9:49, 12.05

— Хоть посол отозван, но вице-премьер-министр Украины Кубраков — это же племянник министра внутренних дел Беларуси Кубракова. Поэтому семейный канал существует.
——
Добры такі "сямейны канал". Глава карнага воргана МУС ды губазіку ад Лукашэску, які прымае непасрэдны саўдзел у міжнародных злачынствах супраць чалавечнасці ў Беларусі з'яўляецца пляменнікам віцэ-прам'ера міністра Украіны.
Не жадаў бы я сабе такой радні.
Колькі крыві беларусаў, жанчын ды дзяцей, колькі слёз людскіх на крывавых лапах гэтага карніка Кубракова?
Чыі інтарэсы адстойвае міністр Кубракоў ва Украіне? Ўкраінскага народу ці сям'і Кубраковых ды Лукашэнку?
Ці можа такое быць каб пад час вайны ў ЗША ці Вялікабрытаніі міністр ваюючай краіны меў племянніка які ўзначальвае SS ў гітлераўскім рэйху і нясе непасрэдную адказнасць за злачынства супраць чалавечнасці?

Reply
+11 +
Сашуньчик, 9:54, 12.05

Пора формировать списки лукашистов.

Reply
+16 +
Пара-Леановіч, 10:14, 12.05

Нажаль калі бандыт-узурпатар адправіцца ў Ад для нас застанецца самая складаная праблема-масква і яе калабаранты ў Беларусі. Ужо пра гэта думаў з 1996 года, калі маскоўскі крэмль развёў беларусаў па імпічменце гэтай осабі, якая з дапамогай Цёмнай Сілы заняла пост Прэзыдэнта.

Reply
+11 +
dtn, 10:25, 12.05

Скоро очухается, еще пару дней симуляции и выползет, его колом не прошибешь.

Reply
+6 +
ыв, 10:54, 12.05

Да там вокруг него такие же валеты и дамы, я даже склоняюсь к второму, например, качанову очень принимают в московии.

Reply