Давно надо было это сделать по всей Украине.Тогда бы ночью не шлялись по городам агенты и не подкладывали бы в урны взрывпакеты.На вокзалах надо бы установить проверочный режим. Кацапы и без войны все вокзалы и школы забором обнесли и патрулируют.
Нове керівництва СБУ імітує свою виконання обов’язків під час повномасштабки, після того, як з України потікали мародери зеленського!!
І про цю ситуацію, теж не ЗНАЄ зеленський, як і про мародерів на житті Українців, єрмака-галущенка-міндіча та його оточення з опу!?!?
Всі 5-6 менеджерів прокралися, половина з них бігах, 36 депутатів під підозрою, в Австрії можна уряд відкривати з чиновників , які втекли від правосуддя. Наумов - втік,
Шурма - втік.
Шефір - втік.
Міндіч - втік.
Цукерман - втік,
Пушкар - втік,
Котін - втік,
Дмитрук - втік,
Холодов - втік,
Куницький - втік,
Одаренко - втік,
Дуже страшно за країну ,бо нами керують не професіонали ,популісти і в багатьох випадках зрадники і мародери.
Давно надо было это сделать по всей Украине.Тогда бы ночью не шлялись по городам агенты и не подкладывали бы в урны взрывпакеты.На вокзалах надо бы установить проверочный режим. Кацапы и без войны все вокзалы и школы забором обнесли и патрулируют.
АдказацьНове керівництва СБУ імітує свою виконання обов’язків під час повномасштабки, після того, як з України потікали мародери зеленського!!
АдказацьІ про цю ситуацію, теж не ЗНАЄ зеленський, як і про мародерів на житті Українців, єрмака-галущенка-міндіча та його оточення з опу!?!?
Всі 5-6 менеджерів прокралися, половина з них бігах, 36 депутатів під підозрою, в Австрії можна уряд відкривати з чиновників , які втекли від правосуддя. Наумов - втік,
Шурма - втік.
Шефір - втік.
Міндіч - втік.
Цукерман - втік,
Пушкар - втік,
Котін - втік,
Дмитрук - втік,
Холодов - втік,
Куницький - втік,
Одаренко - втік,
Дуже страшно за країну ,бо нами керують не професіонали ,популісти і в багатьох випадках зрадники і мародери.
Гражданам стоит обратить внимание на новых соседей, которые в эти дни затихарились и не выходят из дома.
Адказаць