Не ищите логики в действиях Трампа от слова совсем. Дедушка уже сам себе мудрец, оратор, философ, предсказатель и провидец, а так-же по его словам никто ему не конкурент во вселенской мудрости.
А що ви хочете від Трампа? Він просто ненавидить Україну і готовий дружити з ким завгодно, аби лише на шкоду Україні. Чому так? Згадайте, коли Трамп балотувався в президенти вперше. Кого наші Українські політики, які стояли біля керма країни, тоді підтримували і при тому не приховували це. Точно не Трамп. Якщо взяти до уваги його крайню зарозумілість і нарцисизм, то нічого дивного немає в тому, що він, м'яко кажучи, не має симпатій до України. А тому чекати, що він зробить для нашої країни щось добре не варто.
крутится ужом на сковородке, пытаясь спасти хозяина Пуйла!
Но уже и в Америке начинают понимать, что это не прихоть полоумного деда, а целенаправленые движухи в пользу Пуйла , если даже они идут во вред Америке!
Трамп предатель интересов не только Украины, но и самой США!
ОН закончит свою карьеру на скамье подсудимых. Он преступник!
Не ищите логики в действиях Трампа от слова совсем. Дедушка уже сам себе мудрец, оратор, философ, предсказатель и провидец, а так-же по его словам никто ему не конкурент во вселенской мудрости.
АдказацьА що ви хочете від Трампа? Він просто ненавидить Україну і готовий дружити з ким завгодно, аби лише на шкоду Україні. Чому так? Згадайте, коли Трамп балотувався в президенти вперше. Кого наші Українські політики, які стояли біля керма країни, тоді підтримували і при тому не приховували це. Точно не Трамп. Якщо взяти до уваги його крайню зарозумілість і нарцисизм, то нічого дивного немає в тому, що він, м'яко кажучи, не має симпатій до України. А тому чекати, що він зробить для нашої країни щось добре не варто.
Адказацькрутится ужом на сковородке, пытаясь спасти хозяина Пуйла!
АдказацьНо уже и в Америке начинают понимать, что это не прихоть полоумного деда, а целенаправленые движухи в пользу Пуйла , если даже они идут во вред Америке!
Трамп предатель интересов не только Украины, но и самой США!
ОН закончит свою карьеру на скамье подсудимых. Он преступник!
ОН закончит свою карьеру на скамье подсудимых
Адказаць_________________________________________
А чтобы избежать этого, он может устроить в США гражданскую войну №2...увы, но об этом писали еще во время его первого президентства