12 верасня 2024, Чацвер, 17:03
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 13
+20 +
Freedom , 8:09, 16.07

А по аысоковольтным?

Адказаць
+42 +
Новости, 8:09, 16.07

Фашистское радио типа маяк, с утра подтвердило, что завод горит...
Инфа 100%.

Адказаць
+43 +
Хооп, 9:30, 16.07

Лишить сна и покоя! Пусть по утрам как гимн звучит для них сирена и пусть бегают в труселях в бомбоубежище, вместо утренней оздоровительной пробежки!

Адказаць
-26 +
ЩДУП, 9:57, 16.07

Прилет-хороший способ списать убытки и недостачи!!

Адказаць
+3 +
Рашкинскапитализьм, 11:12, 16.07

Кому это надо????

Адказаць
-26 +
Русский, 14:17, 16.07

Кому война, кому мать родна!

Адказаць
-6 +
Волиняка, 22:25, 16.07

Це найкраща відповідь від нікнейма "русский" !
С(к)ука! "Хотят ли узкие войны..."

Адказаць
+39 +
Мацьвейка, 10:13, 16.07

выдатныя навіны душа проста спявае !!! усім добрага дня і пазітыву !!

Адказаць
+12 +
Олег, 16:15, 16.07

На рашистів, зійшов Олімпійський вогонь, з України!
Слава Україні!!

Адказаць
+8 +
Але., 17:10, 16.07

На початку війни у пуйла ще був план захоплення України, але, як відомо, ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК.
Потім - розгубленість, пуйло дійсно не знав ЩО робити, ЩО відповідати "глубинному народу" , але наполягав : - "усе йде за планом".
Зараз війна "зайшла" до кацапів у гості, Білгородська Народна Республіка у вогні, Курськ , Вороніж, Кубань палає ...
"Глубинный народ" задає незручні питання , накшталт - "Вовка, це дійсно твій ТАКИЙ план ?"
Пуйлу вже вкрай потрібен перепочинок, аби виробляти нової зброї та отримати перемогу на виборах президента у США.
Пуйло мріє про тимчасовий "мир" в Україні та залишити захоплені території за собою , прекрасно розуміючи , що "Бєлгород, Кубань, Курськ , Вороніж ... - то лише тільки початок закінчення "СВО", далі буде гірше для нього.
На превеликий жаль , вибори у США не несуть жодних оптимістичних для нас сподівань у майбутньому.
Нам , як завжди , потрібна ВЛАСНА сучасна зброя, нам потрібен , як завжди, адекватний сучасний (!) проукраїнський уряд, Верховна Рада.

Адказаць
-16 +
Nik , 18:15, 16.07

Вспоминаю фильм операция " Ы " и хорошую русскую традицию воровство. Думаю все будет полыхать вдвойне, что - бы скрыть коррупцию. Дронов не надо

Адказаць
+4 +
alex, 19:47, 16.07

фантастический бред.

за потерю важного объекта во время захватнической войны на параше можно получить несколько сроков и бутылку в одно место.и неважно от кого прилетает.

с орков можно смеяться сколько угодно.но у них есть табу.за нарушение некоторых любой может улететь с теплого местечка в тюрьму или прямиком в могилу.

Адказаць
-6 +
Волиняка, 23:48, 16.07

Бачу чергове загострення в відділенні!
Багато хто виплюнув галаперидол в унітаз...
... і почалось мінусування.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны