13 августа 2026, четверг, 6:21
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 5
+30 +
зверства Пу и Лу!, 16:23, 17.07

ЖУТКАЯ ИНФОРМАЦИЯ, ОТ КОТОРЫЙ КРОВЬ СТЫНЕТ В ЖИЛАХ ! Надо. чтобы об этих фактах, знала вся Европа !

Ответить
+9 +
Беларус, 20:26, 17.07

Больше тридцати лет уже ползут, пока мы языками чешем. Все люди идут к финишу, так или иначе! Но благодаря им и нашему соплежуйству многие финишировали раньше них!

Ответить
+3 +
AndRay, 22:03, 17.07

Окружила себя хунта кремлёвская и шкловская убийцами-автоматчиками, вот и держатся пока у власти. Нет в армии этих стран достойных представителей, которые могли бы арестовать уродов, да передать власть народу. Сами вырастили такое уродство, теперь надежда на освободителей извне. Но освобождение обязательно произойдёт. Не хватит ума у дебилов долго сопротивляться. А свой дебилизм они уже чувствуют.

Ответить
+2 +
Валеры, 3:37, 18.07

Достоінство человека в его существовании в рамках природных биологических закономерностей для биологического вида "человек разумный". Не будет достоинства биологического , - не будет и достоинства гражданского и политического. Беларусам трэба вучыць біялогію , інакш яны ніколі не пачнуць людзьмі звацца , - не займеюць чалавечай годнасці.

Ответить
0 +
Валеры, 7:42, 22.07

У Беларусі працуе кам. прынцып , - хто не працуе , - той ня есь. Не працуюць дзеці , якія не атрымоўваюць грошы на сваё біялагічнае жыццё. Бацькі аддаюць дзецям свае грошы , і ўся сям'я тапляе ў звычайнае рабства. Але беларусы гэтага не разумеюць і ня ведаюць . што існавала Пастанова №29 МП і СА ад 21.04.2021 г , якая вызначыла кожнаму дзіцяці штомесячныя грошы на існаванне. Толькі тады ў беларусаў з'явяцца палітычныя правы й свабоды , калі яны дамогуцца жыцця ў межах прыродных біялагічных заканамернасцяў для сябе й сваіх дзяцей. Гэта зрабілі салігорскія шахцёры ў 1992г.Але астатнім беларусам Бухвостаў,Фядыніч і Ярашук пра гэта не сказалі , іяны ў2020г зрабілі палітычную памылку.Таму й настаў 1994 год.

Ответить