25 июня 2026, четверг, 8:42
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 3
+3 +
вопрос, 7:16, 25.06

А были случаи, когда перебегали из Южной в Северную?)

Ответить
-1 +
апр, 8:34, 25.06

некоторые даже в московию переезжают.

Ответить
+2 +
Тамтэйшы, 8:23, 25.06

Там, дзе былі ЗША - там квітнее Паўднёвая Карэя. А там дзе былі маскалі - там галечная адурэлая паўночная карэя.
Любоў да Бога і блізкіх - адметнасьць ЗША.
Нянавісьць да ўсіх, ілжа усім - адметнасьць маскаля.

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован