24 июня 2026, среда, 2:18
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 2
+1 +
Олег, 14:28, 2.06

Ось і почалося «вангування по осанському», отих говрящих голів, що прилаштовується до всякого роду лайна уздовж корита з Урядового кварталу95, заради дєньох….
Вони озвучать і рознесуть, якого тільки лайна, що не викинуть Оманські та ригоАНАЛИ-зрадники!!!

Ответить
0 +
Липень, 16:49, 2.06

"потому что без роли США и лично Трампа"

От цікаво.
А коли "лично Трампа" невдовзі не стане, до кого стануть липнути виховані на обожнюванні царів?

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован