Поясню: армия любой страны на этой Планете предназначена только для одной цели - уничтожать врагов. Армии стран НАТО не готовы уничтожать врагов. Они готовы делать что угодно - торговать, пилить деньги, договариваться, но уничтожать врагов они не хотят.
Философ чи можливо вірніше імперець? Можливо для вас, чи у вашій країні, призначення армії лише в тому, щоб "знищувати ворогів"...Хоча стопе, а хто визначає хто ворог? В диктаторських режимах ворог це всі хто проти системи і їх особисто. ТоварищЬ Сралин віддавав накази, нащити, катувати, ліквідувати цілу купу "ворогів народа", пару млн., ну десятків млн, якщо точніше. Накажете армії пригнічувати народ, якому вони давали присягу служити та захищати? Пуйло та лука це зробили, роблять і будуть робити. Ваш світогляд занадто бздить імперським мисленням. Бо тільки в умах не здорових імперців, наприклад парашистів, армія слугує лише для знищення ворогів. Армія будь-якої держави існує для захисту суверенітету, територіальної цілісності та безпеки громадян. Її головна ціль — стримування та відсіч збройної агресії, підтримання миру й стабільності, а також участь у міжнародних операціях.
Стояти на боці трампла можуть лише колоніалісти (сучасна Америка на чолі з трамплом) та імперці (парашисти).
С последним годом Трапма. Он же и полутора лет не просидел еще.
ОтветитьТрамп прав.
ОтветитьНАТО никчемная организация.
Поясню: армия любой страны на этой Планете предназначена только для одной цели - уничтожать врагов. Армии стран НАТО не готовы уничтожать врагов. Они готовы делать что угодно - торговать, пилить деньги, договариваться, но уничтожать врагов они не хотят.
Философ чи можливо вірніше імперець? Можливо для вас, чи у вашій країні, призначення армії лише в тому, щоб "знищувати ворогів"...Хоча стопе, а хто визначає хто ворог? В диктаторських режимах ворог це всі хто проти системи і їх особисто. ТоварищЬ Сралин віддавав накази, нащити, катувати, ліквідувати цілу купу "ворогів народа", пару млн., ну десятків млн, якщо точніше. Накажете армії пригнічувати народ, якому вони давали присягу служити та захищати? Пуйло та лука це зробили, роблять і будуть робити. Ваш світогляд занадто бздить імперським мисленням. Бо тільки в умах не здорових імперців, наприклад парашистів, армія слугує лише для знищення ворогів. Армія будь-якої держави існує для захисту суверенітету, територіальної цілісності та безпеки громадян. Її головна ціль — стримування та відсіч збройної агресії, підтримання миру й стабільності, а також участь у міжнародних операціях.
ОтветитьСтояти на боці трампла можуть лише колоніалісти (сучасна Америка на чолі з трамплом) та імперці (парашисти).