Пакульшо ніхто не бычыць: набліжаецца жканамічны каллапс. Да яго не гатовыя ні ўлады, ні жыхары.
Простыя людзі выжывуць неяк, а ўладам 'свеціць' дзесяцігоддзі заняпадуу без рэформ і грошаў.
"Простыя людзі выжывуць неяк..." А ці так жа гэта? Людзi ж, якiя пакiдаюць свае вёскi, у пошуках лепшай долi здраджваюць сваiм карням, а успомнiушы паварочваюцца , а ужо на тым месцы - пустэль... Даруй за мову братка.... Пагарджаюць ей тут...
Простым людям не дадут выжить. Выжить можно было в 1990-е, тогда, по крайней мере, никто не мешал. Сейчас же все есть и будет под жесточайшим контролем и прессингом.
Мне болеть начало ещё в школе. Наболело когда мне было 38. Перестало болеть в 40 когда проблема перестала существовать потому что уехал из неё. Нойте дальше.
Пакульшо ніхто не бычыць: набліжаецца жканамічны каллапс. Да яго не гатовыя ні ўлады, ні жыхары.
ОтветитьПростыя людзі выжывуць неяк, а ўладам 'свеціць' дзесяцігоддзі заняпадуу без рэформ і грошаў.
"Простыя людзі выжывуць неяк..." А ці так жа гэта? Людзi ж, якiя пакiдаюць свае вёскi, у пошуках лепшай долi здраджваюць сваiм карням, а успомнiушы паварочваюцца , а ужо на тым месцы - пустэль... Даруй за мову братка.... Пагарджаюць ей тут...
ОтветитьПростым людям не дадут выжить. Выжить можно было в 1990-е, тогда, по крайней мере, никто не мешал. Сейчас же все есть и будет под жесточайшим контролем и прессингом.
ОтветитьМне болеть начало ещё в школе. Наболело когда мне было 38. Перестало болеть в 40 когда проблема перестала существовать потому что уехал из неё. Нойте дальше.
Ответить