Наивный и благородный. Россия это не Англия. Пуйленыш это закомплексованный, жадный, туповатый чмошник из подворотни. Ему абсолютно чихать на потери и тд. Есу важны только он сам или его выводок. Плюс пара верных шестёрок, для страховки.
Это как маньяку убийце сказать - мол, мы тебя простим, только прекрати дальше убивать.
А что делать с теми кто уже убит? Простить и забыть?
Так что такой же, только играет роль хорошего.
Дзякуй вельмі прынц Гары!!!
Вы маецё благародны гонар і рыцарскае сумленне.
Але гледзячы на Трампа і іншых ...разумею, што на Захадзе час джентельменаў, нажаль, прайшоў.
А на Сходзе ад Дняпра сярод нашчадкаў прыгонных падлюкоў іх ніколі і не існавала.
Трамп можа даць слова, а потым, як паімее бажанае, яго забраць абратна. Гэта цана "слова" прэзідэнта ЗША. Мараль "Козыра" і сумленне як у жывёлы.
Таму прынц Гары - апошні рыцар Еўропы.
Ох ан, яшчэ адзін прыехаў на касцях паплясаць...
у Вас прамыя гарантыіі кіеву, можаце ужо абяўляць вайну расее, як у 1939 году з-за нападу на польшчу чамбярлэн пачаў вайну брытаніі супраць гітлера :))))
А хто ён такi? Проста салдат. Ен жа нават не частка брытанскага кiраўнiцтва, ён склаў з сябе рэгалii i паўнамоцтвы, калi разпляваўся з сям"ёй. I таму казаць ён можа што заўгоднаб як просты салдатб як сын сваёй мацi, як члонак якогоа фонду, але весу на палiтычнай арэне не мае i не можа казаць за ўсю Брытанiю. А бацька яго супраць трампона не палезе. Яму тая карона дасталася позна i шмат прыйшлося за яе аддаць, каб цяпер перцi супраць двух ядровых краiн.
с пуйлом говорить бесполезно!
Ответитьего надо фейсом об тейбл!
Лучше с десяток штормшедоу с ядерными боеголовками после чего пуйло сдуется и побегит откладывать в чемодан скрепную намазку.
ОтветитьЧеловечище!!!
ОтветитьНаивный и благородный. Россия это не Англия. Пуйленыш это закомплексованный, жадный, туповатый чмошник из подворотни. Ему абсолютно чихать на потери и тд. Есу важны только он сам или его выводок. Плюс пара верных шестёрок, для страховки.
ОтветитьЭто как маньяку убийце сказать - мол, мы тебя простим, только прекрати дальше убивать.
ОтветитьА что делать с теми кто уже убит? Простить и забыть?
Так что такой же, только играет роль хорошего.
умные и состоявшиеся в жизни люди, против войны сво, а дураки, невежды , уроды, палачи и лукашенки за
ОтветитьДзякуй вельмі прынц Гары!!!
ОтветитьВы маецё благародны гонар і рыцарскае сумленне.
Таму прынц Гары - апошні рыцар Еўропы.
Ох ан, яшчэ адзін прыехаў на касцях паплясаць...
Ответитьу Вас прамыя гарантыіі кіеву, можаце ужо абяўляць вайну расее, як у 1939 году з-за нападу на польшчу чамбярлэн пачаў вайну брытаніі супраць гітлера :))))
А хто ён такi? Проста салдат. Ен жа нават не частка брытанскага кiраўнiцтва, ён склаў з сябе рэгалii i паўнамоцтвы, калi разпляваўся з сям"ёй. I таму казаць ён можа што заўгоднаб як просты салдатб як сын сваёй мацi, як члонак якогоа фонду, але весу на палiтычнай арэне не мае i не можа казаць за ўсю Брытанiю. А бацька яго супраць трампона не палезе. Яму тая карона дасталася позна i шмат прыйшлося за яе аддаць, каб цяпер перцi супраць двух ядровых краiн.
Ответить