27 июля 2024, суббота, 2:51
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 11
+10 +
Марта, 12:15, 24.02

Не людьми нужно фронт закрывать а техникой, делать оборонительные сооружения)

Ответить
+27 +
Олександр Дніпро, 12:24, 24.02

Усіх виборців зеленського які голосували в 2019 за Владіміра Аліксандрівіча: запрошую в Військомат, тут вам:
- хуже не буде;
- хоть поржете;
- зробите їх разом.

Ответить
+15 +
Нео, 12:27, 24.02

Прекращай манипулировать, а техника от западных и европейских партнёров в нужном количестве разве есть?! Откуда только такие " умные берутся",!!!

Ответить
+22 +
Сергій, 12:47, 24.02

Поки при владі регент Єрмак при несповнарозуму Зеленському ніхто нам нічого давати в повному обсязі не буде.

Ответить
+9 +
Марта, 12:47, 24.02

А я не манипулирую и это правда, я могу Вам много интересного рассказать про наше МО, но только не тут, обращайтесь 🤗я ничего плохого не говорю а лишь известные факты.

Ответить
+7 +
Марта, 13:32, 24.02

А как наше минестерство Обороны проводит тендеры, хоть ты плач.

Ответить
+16 +
так будет, 13:52, 24.02

Когда закончится война,все эти роты охраны ТЦК будут громче всех кричать - Мы ветераны,давайте нам льготы,мы на колчаковских фронтах.... Вот так.А кто воевал,тот ничего не скажет,он в поле лежит.

Ответить
+8 +
Скептик, 12:50, 24.02

1 100 000 військових... 300 000 з них воюють. А ніяк не можна ротацію зробити в межах цих військових? Чи може ті, хто на пепедовій не можуть логістикою займатися? Чи в ТЦК? Ну це ж трохи дорого набирати абсолютно нових і нульових. Я розумію, що це дещо цинічно, але ж шахтарям в шахтах тяжко, але ж вони не кажуть, що пошахтарили ми, тепер нехай офісний планктон пошахтарить... Нових необхідно навчити, необхідно, щоб вони пристрілятися, обстрілялися, призвичаїлися до бойових дій. Інакше то одноденки будуть.

Ответить
+7 +
set, 12:56, 24.02

Та ви шо?! Невже?! Як таке можливо. Прям празрение сталося :)

Ответить
+9 +
дэм54, 13:07, 24.02

Это вообще не вопросы Попандопуло!!!! Оно хоть должностную инструкцию читало? Оно призвано организовывать войска!!!! А это всё вопросы к МО и лично к писарю - "и дэ моя рота?" Устроили шоу! Дебилы!!!!
Никогда не связывайтесь с идиотами - это дорого и безрезультатно!!! Пример перед вами.

Ответить
+14 +
133133, 14:20, 24.02

А Лисий з Кварталу в окопі на передовій буде ?

Ответить