29 апреля 2024, понедельник, 1:04
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 15
+56 +
Мацьвейка, 12:23, 27.09

Лукашэнка разумее толькі сілу інакш з ім ніяк нельга ,не разумее проста, беларусы пішыце калі ласка каментары на беларускай мове, не лянуйцеся гэта не цяжка, знайдзіце ў сабе сілы, Жыве Беларусь!!!

Ответить
+47 +
vet, 12:28, 27.09

лу и пу это две бешенные совковые крысы, которых история загнала в "угол".
Можно пытаться с ними по хорошему. Но лучше сразу утилизировать.

Ответить
+20 +
Сашуньчик, 12:49, 27.09

.пока от безысходности не взорвали мир!

Ответить
+21 +
анжелочку на нары, 13:00, 27.09

Просто проснёшься от свиста томагавков ночью, а Фенцик нет.

Ответить
+41 +
Сашуньчик, 12:48, 27.09

Мусора должны понимать что положено за службу военному преступнику.

Ответить
+31 +
Lnnnnnnn, 13:04, 27.09

Режимы лукавого и ботоксного это одна Гидра, под названием "обрусевший фашизм им.Путлера". Поэтому давить и уничтожать их нужно в комплексе, но лукашизм должен быть уничтожен первым, поскольку это реально серьезное подспорье для ботоксного утырка - любая наволочь бежит отсиживаться сюда, а режим лукашеску предоставляет все возможности для обхода санкций.

Ответить
+2 +
???, 22:16, 27.09

О, нет. У этих двух придурков корни гораздо глубже. Примерно на глубине Манифеста компартии Маркса. Поднявшаяся люмпен-пролетарская муть из глубин убогого, выжившего из ума от пьянства и сифилиса, имперского быдла, накрывшего шестую часть суши.
Вроде бы один из их вождей Троцкий говаривал, ".. а если мы уйдём, то так хлопнем дверью, что мир содрогнётся..."

Ответить
+29 +
Это должно быть, 13:06, 27.09

Снесёт хунту только крах расии от войны. Когда в расии созреет смута. Есть в расии радикальная, затаившаяся часть людей, которая ждёт момента пойти уничтожать фсбэшных тварей и путинских обсосов. Их будут беспощадно вешать, жечь и убивать, как это делали с царскими городовыми. Вот тогда и в беларуси начнётся свой суд

Ответить
+18 +
роман, 14:49, 27.09

На военную агрессию, на убийство, изнасилование, мародерство, уничтожение гражданских объектов МУС глаза закрывает. Только уголовку шьет за депортацию детей. Почему?

Ответить
+4 +
Dutch, 17:44, 27.09

Пры ўсёй павазе вось вам прыклады з гісторыі і сучаснасці:
1. Куба, Паўначная Карэя. Іран, Сірыя.
2. Ірак, Сербія, Румынія.
3. ГДР, савецкая Польшча, Чэхаславакія ўся цэнтральная і усходняя Еўропа часоў камунізму і СССР.
-
1. Калі санкцыі. Вось дыктатарскія рэжымы з санкцыямі на дзесяцігодзі.
2. Калі фізічна забіваем дыктатара яго акругу ў выніку паўстання ці інтэрвенцыі то краіна атрымлівае свабоду і з часам ідзе да дэмакратыі пазбавіўшы сабе ад людаецкага рэжыму які яшчэ дзесяцігоддзі мог бы існаваць пад санкцыямі.
3. Калі падае рэжым галоўнага спонсару дыктатуры, калі падае СССР і самой Маскве не да сваіх былых сацалітаў, тады магчымы змены ў былых сацылітах з атрыманнем свабоды і нацыянальнага ўраду.
-
Іншых прыкладаў няма.
Калі кажыце пра санкцыі то бейце імі непасрэдна па Маскве.
Іншы варыянт ўзброенага паўстання. Але магчымы і вынік Прагі 1968, Венгрыі 1968, Сірыі 2011-...
Масковія не палезе толькі калі атрымае па зубам як не лезла ратаваць Саддама, Каддафі, Мілошавіча.

Ответить
+8 +
Саша, 17:58, 27.09

Что делать с миллионом заселившихся наглых рашистских свиней которые под ноль уничтожают в Беларуси все беларускае, при том что их представители занимают ключевые должности в гос управлении и силовых структурах.

Ответить
+6 +
Rent, 18:39, 27.09

Калі краіна стане вольнай тады і будзе вырашана гэтае пытанне.
Прытым не па лябедзькавай "Канстытуцыі" дзе маскавіты і асобы якія не размаўляюць па - беларуску маюць права займаць любыя дзяржаўныя пасады, перасідэнт зноў мае права на нейкія "рэферэндумы" каб пад сябе змяніць канстытуцыю.
Выхад адзіны.
1. Прыклад Статуту 1588.
2. Прыклад Латвіі.
Толькі беларускамоўныя асобы, ўраджэнцы Беларусі, продкі якіх пражывалі ў Беларусі, маюць права займаць дзяржаўныя і духоўныя пасады ў Беларусі

Ответить
+2 +
??? , 2:05, 28.09

Духоўныя? Ці застался хоць адзін уніяцкі сьвятар у Беларусі? Як тутэйшым вернікам зноў не трапіць ў дэструктыўную секту рпц? Дарэчы, я б яе навогул забараніў.

Ответить
+2 +
Ильля, 5:39, 28.09

Каб краiна стала вольнай трэ зьнiштожыць, выгнаць акупантау, дзеля гэтага патрэбна ваенная кампанента, а яе няма.

Ответить