29 апреля 2024, понедельник, 8:35
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 9
+34 +
NETOLI, 15:59, 26.09

Помню, когда взорвалась Чернобыльская АЭС, где то через месяц власти совка обьявили, что жертв 10, или 12, что то в этом роде. Даже начал ходить анекдот, что бытовой газовый баллон опаснее, так как при его взрыве жертв бывает больше. Так и тут, прошло 40 лет, а как врали народу, так и врут, ничего в рашке не изменилось.

Ответить
+8 +
Талаш, 21:26, 26.09

Хорошо, что папки: перейдут на планшеты - начнут бесноваться по-чёрному. ( планшеты - офицерские сумки, куда трудно спрятать бутылку).😂😂😂

Ответить
+33 +
YES YES BIDEN !!!, 17:25, 26.09

Да как-то совершенно ...... что будут обьяснять после бегства с Крыма своим рюZZким крепостным холопам и рабам эти кремлевские свиньи!!!

Наверное тоже самое что и когда орки бежали из под Харькова и из под Лимана!!! 😎☝

Ответить
+28 +
Хтось, 17:32, 26.09

Я ось цієї логіки, що путін до 2014-го року чудово жив без Криму і його це не парило, аж ніяк не розумію. Чи він це так собі уявляє, що Крим став цікавий путіну з 1 січня 2014 року, тож швиденько за два місяці підготували операцію з його захоплення? Путіна Крим з Україною цікавили від самого приходу до влади. Інакше би він не проштовхував Януковича в президенти в 2003-му. Просто хотів зробити з України другу Білорусь, а коли не вийшло, почав розробляти план Б - із військовою агресією.

Ответить
+28 +
Дед, 17:42, 26.09

Челяди не объясняю. Ее лупцуют. Челядь сама себе объяснит - скажет это такая хитрая многоходовка гениального многоходовочника.

Ответить
+14 +
ВІТАЎТ, 19:10, 26.09

Па пляне.
У пуціна ўсё ідзе «па пляне».
Развал расеі каксама будзе па пляне.

Ответить
+11 +
канкретна, 22:09, 26.09

потери нету !
настамнету !

Ответить
+3 +
Замшелый , 22:57, 26.09

В папке написано: запретить слово "Кр*м", кто скажет это слово -- иноагент, изменник родины и т.д. И вообще это слово придумал писатель-фантаст Василий Аксенов, забудьте его.

Ответить
+3 +
Укр, 23:08, 26.09

Як пояснять бидлу? А і пояснювати не треба, москальське бидло зтерпить будь-що. Лише може ставитись негативно на словах, як щодо горбачова і все.
А от якщо порівняти кремлядей і західних політиків, то кремляді - це брудні шкільні хулігани, фізично слабкі, малого зросту й дурніші (бо курять з 2 класу, нюхають клей), але агресивні й б'ють фізично й розумово розвинутіших школярів, які все вагаються застосувати наявні в них силу й розум. Скільки боягузу не дай зброї, грабіжника він не зупинить. Це про них. Вихід в тому, що відбулось в західній Європі на початку 1940 - замість чемберена з'явився Черчиль, замість капітулянта петена - Шарль де-Голь, а президент США хитрістю зміг втягнути США у війну, в якій американське населення не хотіло брати участі. Хитрість була в тому, що він економічно душив японців, щоб вони нарешті атакували США, а також є історична версія, що розвідка його заздалегідь попередила про атаку на Перл-Харбор, але він заборонив будь-що робити, щоб це виглядало драматично.

Ответить