29 апреля 2024, понедельник, 11:22
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
+32 +
oficer, 12:12, 5.08

покажите как увидев флаг дрожит предатель и убийца лукашенко

Ответить
+51 +
Zalman , 12:15, 5.08

Жыве Беларусь!

Ответить
+4 +
За Зянона, 12:32, 5.08

Зянон Пазьняк у 90-х быў і застаўся нацыянальным лідарам беларусаў.

Ответить
+18 +
Проходили, 17:37, 6.08

У пазняка такой же психологический типаж, как и у сипла: любовь к самому себе, психопатия и абсолютное непринятие критики. Мы все это уже проходили. Не был он лидером тогда, не будет и сейчас.

Ответить
+29 +
Лiтвiн, 12:46, 5.08

А чаго вы хацелi ад не адукаванага "гiсторыка",якi ня ведае гiсторыю Беларусi i мову?! Калi штосьцi треба было гаварыць невучу аб выбiтным вучоным Беларусi Ф.Скарыне,так гэта то што ён вучыуся у Санкт-Пяцербургу,вось менавита тады,калi гэтага горада яшчэ не было.Чырвона-белачырвоны сьцяг Беларусi i герб Пагоня,для расейскага гауляйтера на Белорусi бы ушто чырванае палотнiшча для разъюшанага быка.Хутка прыдзе час i вернем свае нацыянальныя сiмвалы,традыцыi,культуру,гiсторыю i мовую.

Ответить
+46 +
беларус, 13:02, 5.08

Я беларус.
Продкі мае літвіны.
Зямля мая Вялікае Княства Літоўскае.
Мова мая беларуская.
Кроў мая ў Балтыйскім і Чорным морах.
Дух мой Свабода.
Дух мой?
Сцяг мой Бел-Чырвона-Белы.
Герб Мой Пагоня.
Я беларус і гэта мой народ.
І з намі Бог.

Ответить
+44 +
Ф, 13:08, 5.08

Только идиот мог отказаться от такой красоты, проникнутой духом старины и гордости за свою историю, как БЧБ и Пагоня, и сделать государственными символами такую безвкусицу и совковое убожество как "капуста" и "закат над болтом"

Ответить
+33 +
Пара-Леановіч, 13:33, 5.08

Дэ-юрэ герб Пагоня і Бела-Чырвона-Белы сьцяг дагэтуль законныя бо лукашысцкую сымболіку ўзурпатар увёў праз парушэньне Канстытуцыі і Закона аб рэферэндуме, а так сама шляхам адмінрэсурса, падманам грамадзян і гвалтам да дэпутатаў. Акрамя таго дагэтуля няма нават лукашыскіх "законаў", якія забараняюць нашыя гістарычныя сымбалі. У краіне з 1994 года ўладу ўзяў БЕСпрэдзел.

Ответить
+30 +
П, 18:11, 5.08

Нашыя Пагоня і БЧБ сцяг самыя прыгожыя ва у́сім свеце! 😊 Таксама нам яшчэ патрэбны новый гімн замест гэтага цяперашняга сораму.

Ответить
+6 +
Мацьвейка, 23:20, 5.08

дзякуй што пішыце на беларускай мове, Жыве. Беларусь!!!!

Ответить