13 мая 2024, понедельник, 23:01
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
+36 +
однако , 16:26, 9.01

БОЖЕ!!!!! ХРАНИ БЕЛАРУСЬ ! И избавь её от пуйловского гебняво-зверьково-хищного унтерменшевского сортира !

Ответить
+19 +
Определитесь, 16:47, 9.01

Так есть законы в РБ или нет?И по каким на какой стороне.

Ответить
+28 +
Алесь, 16:54, 9.01

Лукашенко???? Мы по каким законам живем????? Скажи

Ответить
+44 +
крок, 16:57, 9.01

За абарону незалежнасці Таццяну Севярынец аштрафавалі на 1620 рублёў.
-------------------------------------------
Тутака - нават ні Зымбабвэ - тут нейкая Папуанія ці што?..
Мая, так зв."пенсія" - 360 руб на месяц...
Значыць на 360 руб,, па мерках Бандыцкай, так зв. "улады" можна "жыць" месяц...
Значыць мой "гОдОвОй дОхОд"... складае - 4.320 руб або - $ 2.000.
Т.Севярынец "ОштрафОвана на полугОдОвОй дОхОд"!..
Гэта - што??.. ГЕНАЦЫД??!!

Ответить
+30 +
жека, 17:35, 9.01

Судья который не чтит конституцию , должен быть уволен с работы на 10 лет ! Только после этого срока проверять их на знание закона !

Ответить
+12 +
КАЗІМІР, 19:57, 9.01

Дык гэтыя ліпавыя законы аб масавых мерапрыемствах у Беларусі не адпавядаюць патрабаванням Канстытуцыі РБ! Таму згодна з яе артыкулам тое, што супярэчыць канстытуцыі не мае юрыдычнай моцы! А за тое, што ўвялі такія законы павінны адказваць дэпутаты, якія іх прымалі! А асаблівая адказнасць ляжыць на КС! Якія далі дазвол каб гэтую галімаццю назвалі законам! А за гэта трэба судзіць усіх тых,хто ўдзельнічаў у гэтай афёры.

Ответить