14 мая 2024, вторник, 19:39
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 3
+17 +
Йелам, 11:20, 1.02

На продажных европейских политиков надеяться бессмысленно. Только собственными силами мы сможем что либо изменить в Беларуси.

Ответить
+11 +
Engine-r, 11:39, 1.02

Диктатор давно нашёл болевую точку европейцев. Они трепетно относятся к политзаключённым и узникам совести. Поэтому, если он хочет чего-то добиться от Европы - он освобождает заключённых. Но тут же набирает новых, как только добился желаемого.
Эта иезуитская практика возможно только потому, что европейцы принимают его игру за чистую монету. В Европе нет лидера, способного грохнуть кулаком по столу и отвести место у параши для этого ублюдка.

Ответить
+4 +
Вольга, 13:34, 1.02

Нажаль зараз для мяне відавочна, што ставячы перад дыктатарам ультыматум "адпусьці палітычных, тады гуляй у хакей" мы вядземся на ягоным ланцугу і танчым на ягонай тэрыторыі пад дудку ягоных катаў. Зараз за кратамі 100 тысяч зэкаў - большасьць па сфабрыкаваным справам, дадумваньням ды бяздоказным мяркаваньням суддзяў, частка разумнай
інтэлектуальнай прагрэсыўнай моладзі па фіктыўных справах 328 - вызваліўшы 8 чалавек пад забаву дыктатара, "пад хакей" - мы пакідаем за кратамі 100 тысяч на катаваньне ў савецкім ГУЛАГу. І такія, як браты Урбановічы, якія сядзелі за праўду і пра іх ніхто не ведаў, будуць гніць за кратамі, а лука згуляе ў хакей і атрымае на гэта мільёны даляраў для сваёй хунты. Трэба падняць на "байкот" гульням не па справе 8 палітычных (нажаль не прызнаных праваабаронцамі ў сьвеце) , а патрабаваць змены ўлады і выбараў без лукашэнак!!! Амністыі ЎСІХ беларускіх зэкаў, за выключэньнем асабліва небяспечных, справы якіх трэба пераглядзець, бо там таксама сфабрыкавана шмат.

Ответить