Буданову, міндічу, деркачу, сівковичу, кравцю, наумову, шуфричу та іншим заробітчанам з московії, приготувати паспорти?? Кадровиків в СБУ, це не стосується!!!???
В ОПі президента ті "чистки", теж "анонсовані", вже відбулися?
А друга дитинства, який підбирав тих, хто служить не Україні, а іншим "інтересам" , вже заарештував?
Зеленський , вкотре запитую ,
де Ваня Баканов і Міндіч з нашими бабками ?
Ти чіпляєшся за владу і не потрібно нас дурити !!
Йди вже геть , агент кремлівський ,
допоки ще існує Украіна !!
Дуже розізлився Зеленський, коли його запитали про Єрмака.
І виявляється причина звільнення не в тому, що були обшуки НАБУ в Єрмака, що він підозрюється в корупції.
Ні. Зеленський каже, що не через це, а там «свої» причини.
Так в може президент розкаже, а що ж це за причини?
Каву несмачну приготував?
Із закінченням війни, цей "сталевий Лев" автоматично перетворюється в мародера в бєгах. Без відосиків, без уваги, нікому ***** не потрібний. А це для цього скомороха значно більша трагедія, ніж би у нього відібрали награбоване
Буданову, міндічу, деркачу, сівковичу, кравцю, наумову, шуфричу та іншим заробітчанам з московії, приготувати паспорти?? Кадровиків в СБУ, це не стосується!!!???
АдказацьВ ОПі президента ті "чистки", теж "анонсовані", вже відбулися?
АдказацьА друга дитинства, який підбирав тих, хто служить не Україні, а іншим "інтересам" , вже заарештував?
Зеле уже не поможет
АдказацьВсё настолько плохо, что "рубят хвосты"?
АдказацьЗеленський , вкотре запитую ,
Адказацьде Ваня Баканов і Міндіч з нашими бабками ?
Ти чіпляєшся за владу і не потрібно нас дурити !!
Йди вже геть , агент кремлівський ,
допоки ще існує Украіна !!
Дуже розізлився Зеленський, коли його запитали про Єрмака.
АдказацьІ виявляється причина звільнення не в тому, що були обшуки НАБУ в Єрмака, що він підозрюється в корупції.
Ні. Зеленський каже, що не через це, а там «свої» причини.
Так в може президент розкаже, а що ж це за причини?
Каву несмачну приготував?
Із закінченням війни, цей "сталевий Лев" автоматично перетворюється в мародера в бєгах. Без відосиків, без уваги, нікому ***** не потрібний. А це для цього скомороха значно більша трагедія, ніж би у нього відібрали награбоване