Сьогодні рівно місяць як Рада звільнила Галущенко та Гринчук з посад членів Уряду…..
‼️Але, як тільки фокус суспільної уваги спав, то всі подальші гучні заяви про очищення влади - залишилися заявами. Майже всі люди Міндіча в системі влади…досі залишаються там.
💁♂️Яскравий приклад, заступник міністра юстиції Білоус- людина 100% Міндіча. До цього у Германа займався кураторством НКРЕКП, фігурант плівок (при тому багаторазово), особа популярна в бек-офісі Миронюка…..досі на посаді і досі керує важливими напрямками в міністерстві юстиції…..
⁉️Питання до Юлії Свириденко, а вам ок? Все нормально? За місяць не встигли?
Не было бы самоотверженного и героического сопротивления украинского народа, не было бы и Зеленского. Не было бы отчаянного сопротивления добробатов из футбольных ультрас, шагнувших в бессмертие в четырнадцатом-пятнадцатом годах, не было бы ВСУ сегодня...
Почему Зеленский герой, если герой украинский народ именно украинцы остановили продвижение орков.
АдказацьСьогодні рівно місяць як Рада звільнила Галущенко та Гринчук з посад членів Уряду…..
Адказаць‼️Але, як тільки фокус суспільної уваги спав, то всі подальші гучні заяви про очищення влади - залишилися заявами. Майже всі люди Міндіча в системі влади…досі залишаються там.
💁♂️Яскравий приклад, заступник міністра юстиції Білоус- людина 100% Міндіча. До цього у Германа займався кураторством НКРЕКП, фігурант плівок (при тому багаторазово), особа популярна в бек-офісі Миронюка…..досі на посаді і досі керує важливими напрямками в міністерстві юстиції…..
⁉️Питання до Юлії Свириденко, а вам ок? Все нормально? За місяць не встигли?
Це питання до тих, хто обрав Зё.
АдказацьЦарь хороший. Бояре плохие.
АдказацьНе было бы самоотверженного и героического сопротивления украинского народа, не было бы и Зеленского. Не было бы отчаянного сопротивления добробатов из футбольных ультрас, шагнувших в бессмертие в четырнадцатом-пятнадцатом годах, не было бы ВСУ сегодня...
Адказаць