19 верасня 2024, Чацвер, 21:56
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 19
+33 +
Дуся, 9:10, 18.09

А вождя схарчить аналогичным образом слабо?

Адказаць
+19 +
Пепел , 10:36, 18.09

Жэстачайшэ наказать за уничтожэнне лукафашистскай символики.

Адказаць
+5 +
эх, 11:49, 18.09

Жрут его. Но идет плохо.

Адказаць
+29 +
Политолух, 9:13, 18.09

Это явно они перестарались.
Птеряли нюх!
Теперь полетят десятки тупых голов профессиональных жополизов.
Особенно ператрахнут исполком, автора идеи и того, кто ножиком резал.
Те, кто просто кушал - отделаются легким испугом и поносом. От страха.

Адказаць
+17 +
прошка, 9:15, 18.09

Ужас...отдали бы его лучше коровам!

Адказаць
+13 +
Hyde, 10:29, 18.09

Навошта каровам гэтае лайно? Ніякай карысці для жывел акрамя глістоў ды хваробы.

Адказаць
+44 +
Страна дурдом, 9:40, 18.09

Боже, и эти люди вокруг нас. Сколько же дуралеев, во что превратили страну и народ?

Адказаць
+13 +
Шабашил в рашке, 10:09, 18.09

Класс!!! Про этот торт не знаю. А вот водка "президент" полное г....

Адказаць
+16 +
Беларус, 12:07, 18.09

Так это и не люди, это ябатьки.

Адказаць
+10 +
гы, 9:57, 18.09

начинка пирога из таракана ?

Адказаць
+11 +
666, 9:58, 18.09

хороши знак

Адказаць
+21 +
Хх, 10:04, 18.09

Быдло идиотов не выводится.

Адказаць
+17 +
Had, 10:16, 18.09

Адна дурасць дасць падставы да іншай дурасці.
Насам рэч гэта савецкасць навязаная з вонку — поўная дэградацыя, нахер некаму не патрэбная і поўнасцю адмоўная каштоўнасць.
Людзь плююць на яе усюды і чым больш лукашысты чапляюць паусюль гэту савецкасць тым больш на яе плююць. Бо гэта чужое, чужынскае, уся савецкасць - гэта пусты міф і знешняе кіраванне, адсутнасць права самім гаспадарыць на сваей зямлі.

Адказаць
+17 +
Hast, 10:26, 18.09

Наступны торт - спадарыня што турыстскаю злятала на чужой ракеце і за чужы кошт у космас, а лукашысты вырашылі што комас іх.
Які ваш космас халопы ды манкурты? Колькі спадарожнікаў зрабіла ваша вытворчасць і сколькі сваіх уласных спадарожнікаў вы запусцілі ў космас?
Нічога акрамя кароў, і тых абосраных, у вас няма і нічога не мае, акрамя чужой гісторыі у савецкім стылі навязанай з Масквы. У вас лукашысты нават сваей гісторыі няма. Няма сваёй уласнай мовы і класікі. Няма нічога свайго. Нават годнасці няма. Вы саветазваныя манкурты без памяці, без продкаў, без спадчыны, без роду і племені.

Адказаць
+8 +
Тутэйшы, 10:55, 18.09

"Дзень народнага адзінства" выдатная нагода адпусціць палітзняволеных і спыніць палітычныя справы. Тады гэта "свята" мела б хоць нейкі сэнс. Пакуль у турмах ёсць палітзняволеныя і працягваецца пераслед па палітычных матывах, пра якое "народнае адзінства" можна казаць? Татальная амністыя УСІХ палітзняволеных, татальнае спыненне палітычных спраў. Што гэта дае Беларусі? Памяньшэнне напружанасці ў грамадстве, вяртанне кваліфікаваных кадраў з эміграцыі. Далейшыя крокі - нармалізацыя стасункаў з суседзямі. Чым хутчэй гэта будзе рабіцца, тым лепш.

Адказаць
+6 +
стесняюсь спросить, 11:45, 18.09

Их не стошнило?

Адказаць
+6 +
Беларус, 12:10, 18.09

Не отравились этим дерьмом? Предлагаю следующий " патриотический" трюк. Есть дерьмо своего агрофюрера. Вот это будет истинным показателем преданности.

Адказаць
+5 +
День, 13:03, 18.09

Надо ещё и туалетную бумагу в такой форме!! Единство - так Единство до конца!

Адказаць
+5 +
Единство, 13:16, 18.09

Единство- кого с кем? Картофельного лося с путлером? Ябацек с мудищевым? Единство тараканов друг с другом? Единство лукашенковкого вывдка друг с другом? Единство мудищева со своим опг?

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны