18 верасня 2024, Серада, 0:26
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 10
+55 +
ШОС! , 22:32, 22.08

Сколько тысяч раз уже призвали?

Адказаць
+4 +
роман, 8:28, 23.08

Синепалый хочет поторговаться, а ЕС торговаться не умеет. И ультиматум жесткий предъявить кишка тонка.
Вот и мямлят постоянно.

Адказаць
+25 +
Стары i нягеглы., 22:35, 22.08

«ЕС продолжает призывать белорусские власти немедленно и безоговорочно освободить всех политических заключенных
***********************************************************
"‎А я бы повару иному
‎Велел на стенке зарубить:
‎Чтоб там речей не тратить по пустому,
‎где нужно власть употребить!"

Крылов. "Кот и Повар"

Адказаць
+45 +
культиватор, 22:36, 22.08

Евросоюз!!! Много текста, мало дела.

Адказаць
0 +
Tera, 11:58, 23.08

Чихал он на все ваши призывы! Вот если вы на недельку железнодорожное грузовое сообщение перекроете, вот тогда не надо будет беспокоиться,призывать. За обратное открытие он выпустит всех и будет ещё целовать в одно место.А так это пустой трёп.

Адказаць
+44 +
ваоал, 22:44, 22.08

Лучше всего плешивый услышит призыв от "Атакамса".
Для начала по близлежащему картофельному полю.

Адказаць
+7 +
Ох, 0:35, 23.08

Ну как малые дети, всё призывают упыря прислушаться, с этой тварью нужно другим языком говорить.

Адказаць
+6 +
лол, 1:57, 23.08

Призовите людоеда человечину не жрать.

Адказаць
+1 +
Тутэйшы, 9:36, 23.08

Вызваленне ўсіх палітзняволеных і скасаванне палітычных спраў. Чым хутчэй, тым лепш. Выдача Польшчы забойцы польскага памежніка. Дэпартацыя ЎСІХ нелегальных мігрантаў за межы Беларусі. Аднаўленне дабрасуседскіх стасункаў з суседнімі краінамі. Спыніць падтрымку рф у вайне супраць Украіны. Вось самыя важныя і тэрміновыя крокі, якія неабходна зрабіць Беларусі. Пазней, неабходна распрацаваць і ўжыць сістэму падтрымкі і распаўсюджавання беларускай мовы, культуры, традыцый. На першым кроку ўсе дзяржаўныя дакументы, СМІ павінны быць у першую чаргу на беларускай мове, а потым на расейскай.

Адказаць
+1 +
Пара-Леановіч, 10:53, 23.08

Усе дзяржаўныя дакуманты павінны быць спачатку беларускай мовай і толькі потым расейскай і так замацавана Канстытуцыяй Беларусі нават шмат узурпатарам пераробленай. Але ж Канстытуцыя жыве сваім жыцьцём, а ўзурпатар са сваімі саўдзельнікам -сваім, "зараз не да Законаў".

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны