29 чэрвеня 2024, Субота, 5:28
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 10
+34 +
Странник, 8:30, 17.06

Ставки потрібно було піднімати ще тоді, у 2008, у війні із Грузією
Тільки Україна поставили туди ППО, і доречі був збитий тоді бомбардувальник

Адказаць
+18 +
странник, 9:03, 17.06

а я ще пам'ятаю, як тоді звинуватили саме Грузію, що це вони війну почали

Адказаць
+15 +
Абсолютно., 9:30, 17.06

Ви правильно згадали Грузію.
Але ми ще пам'ятаємо як не хотіли спочатку США передати нам "Джавеліни" які там були суперечки, як вони (Захід) нас "хоронили" у лютому 2022 році, вони з нами "прощалися".
Про які там "ставки" можна було казати ?!

Адказаць
+16 +
Владислав, 10:34, 17.06

Вот честно, я не понимаю о каком повышении ставок Западом все так дружно говорят. Где, в чём реально это повышение ? Военная помощь Украине как шла с задержками, так и идёт. Как выпрашивали ПВО, так и приходится выпрашивать. Поставки самолётов по системе " вот - вот" уже стало предметом насмешек и анекдотов. Ну, да разрешение стрелять вглубь рашистской территории - так это элементарно соблюдение международных правил ведения войны, которые сами себе запрещали. Московскую биржу типа хакнули ? Ну, будут продавать доллары в банках, а не на бирже - отъём денег у населения и маржу в карман банков. И ? Корыта с рашенской нефтью только набирают обороты продаж, уже и газ собираются сюда подтянуть - якобы азербайджанский будет... Что из "повышенных ставок" помешало Пу выкатить ультиматум по Украине и эскалировать ситуацию в северной Европе и Балтии ? Вот Пу действительно повышает ставки - только в путь..Не вижу поводов для оптимизма. Грохоту много, а на выходе тихий пшик.

Адказаць
+9 +
Николай, 12:31, 17.06

ВЛАДИСЛАВ, 10:34, 17.06
-- выкатить ультиматум по Украине и эскалировать ситуацию в северной Европе --
----------
Будем точны?
Ультиматум - это предъявление ТРЕБОВАНИЙ, связанных с ограничением времени, данного на его исполнение, а также с угрозой серьёзных последствий в случае его неисполнения!
А этого НЕ было! Были всего лишь предложения МИРНОГО урегулирования, что совсем НЕ ультиматум!

Адказаць
+1 +
Миша, 12:55, 17.06

А чойта по Кремлю низя???? Ворон ворону глаз не выклюет? А на людишек пофиг...

Адказаць
+4 +
старушка, 13:12, 17.06

Война вышла из-под контроля Пу.
Россию сейчас жарят на медленном огне, как тупую лягушку, по своей воле забравшуюся в котел.
С Китаем будет то же самое, когда он подставится нападением на Тайвань. Его так же будут лупить по всей промышленности физически.
А саммитом я впечатлилась, 92 страны оказались ответственными за Мир на нашей планете, в отличие от подпевал агрессору-Путину.

Адказаць
+7 +
Ще, 14:40, 17.06

А мене вразило від Самиту Миру лише дві речі :
Перше :
Позиція/виступ Джорджії Мелоні , прем'єрки Італії, з урахуванням того, що вона з "ультраправих".
Друге :
Те, що Сербія підтримала непорушність кордонів України, тобто , Сербія не підтримала "план путіна" по захопленню українських територій.
Добрим було й відсутність на Самоті представника від Китаю, китайці були б там зайві зі своєю пропозицією капітуляції України.

Адказаць
+7 +
старушка, 13:36, 17.06

Когда на саммит ОДКБ собирается 3 калеки, у Токменева в программе звучит гордость за Россию. Но тут в Швейцарии - 92 страны!

Адказаць
0 +
Українець, 15:53, 17.06

Щодо Саміту миру є уточнення.
Зареєструвалися 92 країни. Разом зі Швейцарією - 93.
Не підписали узгоджене комюніке саміту 13 країн: Ватикан (спостерігач), Вірменія, Бахрейн, Бразилія (спостерігач), Індія, Індонезія, Колумбія (не приїхали), Лівія, Мексика, Об'єднані Арабські Емірати, Південно-Африканська Республіка, Саудівська Аравія, Таїланд.
Ще 2 країни, Ірак та Йорданія, вже відізвали свої підписи.
Тобто, не підтримали Україну 15 країн.
Підтримали - 78 країн.
З зареєстрованих на саміті 8 організацій не підписали узгоджене комюніке 4 організації: Вселенський патріархат (спостерігач), ОБСЄ, ООН (спостерігач), Організація Американські штати.

Для довідки: країна Косово, яка підписала комюніке, Україною досі вважається невід'ємною частиною Сербії, також територію Тайваню Україна вважає невід'ємною частиною Китайської Народної Республіки.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны