5 студзеня 2025, Нядзеля, 4:03
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+27 +
Олег , 10:16, 31.12

ДЯКУЄМО ЗАХИСНИКАМ України та їх Родинам!!
Слава Україні!

Адказаць
+18 +
Дед, 11:43, 31.12

Каждый должен действовать там, где он может дать наибольший эфект для победы над рашизмом!
Слава Украине!
Жыве Беларусь!

Адказаць
+24 +
Русский , 10:28, 31.12

Технологии забьют дичь под шконку!
Работающие на лукашистов инженеры, не повторите судьбу Фердинанда Порше!

Адказаць
+3 +
Пара-Леновіч, 11:10, 31.12

Ідэя з вайсковымі робатамі -жаўнерамі захапляльная. Нажаль патрэбна шмат грошаў для рэалізацыі ідэй, но гэта не немагчыма. Але ж мяне здзіўляе гэтае рагубнае самабічаваньне, што "на беларусах ляжыць віна за тое, што з тэрыторыі Беларусі напалі на Украіну...."! У мяне пытаньне да такіх мучанікаў: "што маглі беларусы зрабіць у тым выпадку? Легчы пад танкі? Трымаць самалёты і ракеты за хвост, ці пайсьці з каламі, кулакамі і рагаткамі супраць узброеных путлераўскіх жаўнераў і лукашысцкага гестапа? Хто адкажа?

Адказаць
+7 +
viola, 12:05, 31.12

Если исходить из искаженной логики ,то это не Германия напала на СССР с территории Польши, а Польша в 1941 напала на СССР.

Адказаць
+6 +
эх, 13:03, 31.12

Да хотя бы пару чиновников отстрелить.

Адказаць
+4 +
Чорны, 12:07, 31.12

Згодзен. Падчас акупацыі супраціў мажлівы ў вельмі абмежаваных формах. Тым больш бяз вонкавай падтрымкі. Як мы бачым, на акупаваных расеяй тэрыторыях Украіны, дывэрсійныя акцыі праходзяць выключна пад кіраўніцтвам украінскай выведкі. Абвінавачваць грамадзянаў гэтых тэрыторый у бязьдзейнасьці і прымушаць іх ісьці з "віламі на цягнік" - гэта цынічны заклік да самагубства. Падобныя наратывы заўсёды закідваліся масквой. Пераважна для тых, хто яшчэ да 2014 года лічыў кацапаў ледзьве не братамі і быў шчыра зьдзіўлены "ну як жа ж яны маглі на нас напасьці?.."

Адказаць
+11 +
эльф, 12:29, 31.12

Войны - это всегда войны технологий. Конечно дроны - это сила. Но как забыты турецкие Байрактары,которые вынесли вместе с героями первые самые тяжёлые месяцы войны. Что сделали Байрактары и психологически и в военном ,технологическом, научном...плане ,этому посвятят много программ.

Адказаць
0 +
мнение, 13:01, 31.12

Очень интересно.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны