Только жестокое избиение способно поменять его мировоззрение.
==
Ну зачем же избивать?
Лучше написать нежное глажение по голове прикладом, например.....
Для чого брати в полон?вони наших розстрілюють, а якщо і беруть то катують гірше асадовців. До людей людське відношення а в цих тварин ка*апських людського нічого не залишилось.
Ми не московити, тому намагаємося дотримуватися "правил" війни, і саме тому на нашому боці притомна цивілізована частина людства. Та, разом з тим, карму ніхто не відміняв.
Підрозділи ка*апських п*арів, які розстрілюють полонених, відомі (155 обрмп й інші). Тож, у випадку зустрічі з такими потворами, нашим бійцям не вдається брати полонених. Не знаю - чому, може не встигають чи ще щось, але після зустрічі з поліськими десантниками всі кац*пські тихоокеанські морпіхи - "200".
2. Підрозділи ворога, не помічені в порушенні Женевської конвенції, потребують відповідного ставлення до них + обмінний фонд.
Якщо є адекватні контраргументи - готовий до диспуту.
" Да я это... Вообще..ниче... А я шо, в Украине, да... Ай ай ай... Не убивайте, а... "
АдказацьПутинский бомж знаменосец ещё расскажет как никого ещё не убил. Эти уроды не достойны плена и жизни.
АдказацьНу вот и что прикажете с такими экземплярами делать?
АдказацьОн считает что придя в чужую страну с оружием в руках, убивая, насилуя и разрушая он "ничего плохого не сделал".
Только жестокое избиение способно поменять его мировоззрение.
ГОМЕЗ, 22:51, 11.12
АдказацьТолько жестокое избиение способно поменять его мировоззрение.
==
Ну зачем же избивать?
Лучше написать нежное глажение по голове прикладом, например.....
В засраных кальсонах триколор в говне сдался орк вонючий в драном сапоге. (СТИХИ).
АдказацьМахача триколором розстрілювати в першу чергу, дивно що його полонили, це помилка
Адказаць"Мопед не мой, я просто разместил объяву!" (с)
АдказацьНадо было ему власовскую тряпку с палкой в опу засунуть!!
АдказацьДля чого брати в полон?вони наших розстрілюють, а якщо і беруть то катують гірше асадовців. До людей людське відношення а в цих тварин ка*апських людського нічого не залишилось.
АдказацьМи не московити, тому намагаємося дотримуватися "правил" війни, і саме тому на нашому боці притомна цивілізована частина людства. Та, разом з тим, карму ніхто не відміняв.
АдказацьПідрозділи ка*апських п*арів, які розстрілюють полонених, відомі (155 обрмп й інші). Тож, у випадку зустрічі з такими потворами, нашим бійцям не вдається брати полонених. Не знаю - чому, може не встигають чи ще щось, але після зустрічі з поліськими десантниками всі кац*пські тихоокеанські морпіхи - "200".
2. Підрозділи ворога, не помічені в порушенні Женевської конвенції, потребують відповідного ставлення до них + обмінний фонд.
Якщо є адекватні контраргументи - готовий до диспуту.
Облить рукоятку флага суперклеем, вставить в анус "знаменосцу", и отпустить оного с гордо реющим флагом.
Адказаць