24 кастрычнiка 2024, Чацвер, 22:30
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 7
+2 +
Дед, 17:44, 24.10

Лукавый теперь неделю отходить будет.
Пусть отойдёт, в мир иной. Свидетели московским не нужны.

Адказаць
+3 +
Циркачи мля, 18:06, 24.10

Не понятно почему Лукашенко ещё не в БРИКС. )))

БРИКС это вообще непойми что. Там собрались полные антагонисты которые ненавидят друг друга.
Шииты и сунниты, коммунисты и католики, бедные и богатые...

У этих государств не может быть ничего общего.

Адказаць
+2 +
Олег, 18:18, 24.10

У нього стареча діарея, від розуміння скорого кінця, і бріксу, і його!!
Проксі Пекіна, вирішили імітувати чергове збіговисько…, щоб поїсти-попити за рахунок нікчеми- воєнного злочинця, і себе, хоть якось, показати ЗМІ …
Смерть, окупантам рашистам!

Адказаць
0 +
Митрохин, 18:21, 24.10

У Путина нет друзей, есть "партнёры".
Он любит только себя во власти, которая россиянам кроме беды ничего не даёт. Чекиста надо угомонить, он не способен к созиданию. Только разрушение - страна-изгой, война, усугубляющиеся социальные проблемы по всей России.
Этого гопника за шкирку и на скамью подсудимых - дел его во вред России накопилось немало.

Адказаць
+3 +
Європейська кривда, 19:27, 24.10

Всі ці Ірани, Бразилії, Індії, Єгипти, Туреччини, Об'єднані Арабські Емірати, Мексики, — нині у виграші. РФ продає їм сировину зі знижками, часто беручи за неї місцевими «фантиками» (юанями, рупіями, ріалами), які потім нема куди подіти — тобто постачання нафти й газу здійснюються de facto задурно.
Всі вони мають якийсь свій гешефт від постачань до Москви підсанкційних товарів, від Сакартвело та Казахстану до КНР, Сербії, Кирґизстану, Білорусі, Азербайджану, ОАЕ. Мають кривавий ґешефт від кривих схем оплати, які обходять запроваджені обмеження на Visa, SWIFT, Master Card.
Найзубожілішим країнам Африки ресурсна федерація московії роздає за безцінь украдене українське зерно, добрива та інші товари, щоб із цих товаришів створити собі підтримку в ООН. Товариш Гутерриш освячує цей кривавий торг, адже Кремль грошовитіший і грізніший від якогось Києва, Берліна чи Вашингтона.

Щось я не бачу розбіжностей, кого ви вигороджуєте, гниду Гутериша?

Адказаць
+1 +
ПОДУМАЙТЕ , 20:00, 24.10

США И ЕВРОПЕ надо донести до этих стран, что если хотят спокойно жить и процветать то пусть подумают нужна им фашистская россия в вежливой форме иначе будет сделан вывод и тогда перед ними будет все закрываться, вы же так хотите зла США И ЕВРОПЕ!

Адказаць
0 +
Гарик, 21:12, 24.10

"А поговорить?"-как в анекдоте.

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны