Дзякую за прывiтанне, панна Івонка!
Івонка Сурвіла - мае паунамоцтва БНР.
А каго прадстаўляе Святлана Т, якая намагаецца сустрэчы з кiраўнiцтвам Украiны ?
Выберыце варыянт адповедзi:
1. Народ Беларусi
2. Клуб з 10 асоб пад назвай "Кабiнет"
3. Самую собе
?
Але ня мае быць адразу ДВА Дзяржаўных Урада ў выгнан'ні!
С.Ціханоўская мела магчымас'ць з'вязацца са Сташыней Урада БНР І.Сурвілай адразу па стварэн'ні "Офісу", але чальцы тога "Офісу" не зрабілі тога (з' якой прычыны - невядома...) нават на працягу 5-ці рокаў!
Седня Рада БНР працягвае сваю працу ў краінах, дзе мае свае прадстаўніцтва (ЗША, Канада, Вялікая Брытанія, Эстонія ды інш.). Кіраўніцтва Рады стала праводзіць сустрэчы з заходнімі полісі-мэйкерамі ды выступае з афіцыйнымі за'явамі, якія падымаюць пытан'ні, калі ламаюцца (расейск. - "нарушаются") Правы Чалавека, калі ў"Беларусі" праводзіцца татальная... Русыфікацыя!
Рада БНР стала цэнтрам консалідацы'і для шэрагу выбітных палітычных уцекачоў з' "Беларусі"!
Дзяржаўны Урад "Беларускай Народнай Рэспублікі" быў абраны 27 с'нежня 1918 року.
Седня "Беларусь" застаецца апошняй краінай Усходняй Эўропы, якая мае Урад у Выгнан'ні
(расейска-маскельскае - "правительство в изгнании").
Все милое и чароунае давно сровняли бульдозером коммуняки москали ябацьки....
И по факту Беларусь формально есть а по факту уже ПОЧТИ субъект РФ. В плане внешней политики и экономики точно. Результат хатаскрайней позиции БОЛЬШИНСТВА памяркоуных...
Дзякую за прывiтанне, панна Івонка!
ОтветитьІвонка Сурвіла - мае паунамоцтва БНР.
А каго прадстаўляе Святлана Т, якая намагаецца сустрэчы з кiраўнiцтвам Украiны ?
Выберыце варыянт адповедзi:
1. Народ Беларусi
2. Клуб з 10 асоб пад назвай "Кабiнет"
3. Самую собе
?
Так - ВЫЗВАЛІМ, шаноўная пані Івонка!
ОтветитьАле ня мае быць адразу ДВА Дзяржаўных Урада ў выгнан'ні!
С.Ціханоўская мела магчымас'ць з'вязацца са Сташыней Урада БНР І.Сурвілай адразу па стварэн'ні "Офісу", але чальцы тога "Офісу" не зрабілі тога (з' якой прычыны - невядома...) нават на працягу 5-ці рокаў!
Седня Рада БНР працягвае сваю працу ў краінах, дзе мае свае прадстаўніцтва (ЗША, Канада, Вялікая Брытанія, Эстонія ды інш.). Кіраўніцтва Рады стала праводзіць сустрэчы з заходнімі полісі-мэйкерамі ды выступае з афіцыйнымі за'явамі, якія падымаюць пытан'ні, калі ламаюцца (расейск. - "нарушаются") Правы Чалавека, калі ў"Беларусі" праводзіцца татальная... Русыфікацыя!
ОтветитьРада БНР стала цэнтрам консалідацы'і для шэрагу выбітных палітычных уцекачоў з' "Беларусі"!
ОтветитьИ по факту Беларусь формально есть а по факту уже ПОЧТИ субъект РФ. В плане внешней политики и экономики точно. Результат хатаскрайней позиции БОЛЬШИНСТВА памяркоуных...
Дзякуй!
Ответить