чтобы он там на русском начал говорить.
------------------------------------------------------
Да вялікай шкадобы - аўтар, родам з' Вілейкі, як зразумело, аніяк не атаясамлівае сябе з народам пад гістарычнай назвай Літвіны ("московский экзоэтноним - белОрусы") - толькі з' местам, дзе ен нарадзіўся!..
У людзей павінна быць праца, жыллё, магчымасць падарожнічаць, пажыць тамака дзе пажадаюць, а не рабская сістэма, турма ў якой прасвету няма, да якой вы абвыклі і не заўважаеце, як у ёй мучацца душой маладыя.
Тады, магчыма, яны задумаюцца над гісторыяй і што не так у краіне, што можна с гэтым зрабіць. Калі, вядома, за гэта іх не запалохваць і не садзіць у турму.
А так ад вас уцякло паўмільёна людзей мінімум за 5 гадоў і толькі бог ведае збегла ўвогуле.
Все что нужно знать про таких - поколение Z зуммеров ни родины ни флага! К тому же яйцеголовый. Они любят только себя. Нечем гордиться по факту. По ходу даже к родителям отношение абы какое. Не интересен.
чтобы он там на русском начал говорить.
Ответить------------------------------------------------------
Да вялікай шкадобы - аўтар, родам з' Вілейкі, як зразумело, аніяк не атаясамлівае сябе з народам пад гістарычнай назвай Літвіны ("московский экзоэтноним - белОрусы") - толькі з' местам, дзе ен нарадзіўся!..
У людзей павінна быць праца, жыллё, магчымасць падарожнічаць, пажыць тамака дзе пажадаюць, а не рабская сістэма, турма ў якой прасвету няма, да якой вы абвыклі і не заўважаеце, як у ёй мучацца душой маладыя.
ОтветитьТады, магчыма, яны задумаюцца над гісторыяй і што не так у краіне, што можна с гэтым зрабіць. Калі, вядома, за гэта іх не запалохваць і не садзіць у турму.
А так ад вас уцякло паўмільёна людзей мінімум за 5 гадоў і толькі бог ведае збегла ўвогуле.
странный чел: ни любви. ни родных . ни родины....... Ребёнку , который играет с мячом . шорты подтяни ! попа голая...
ОтветитьВсе что нужно знать про таких - поколение Z зуммеров ни родины ни флага! К тому же яйцеголовый. Они любят только себя. Нечем гордиться по факту. По ходу даже к родителям отношение абы какое. Не интересен.
Ответить