"Найбільша помилка — це знехтувати українцями. Вважати українців слабкими. Образити українців. Ніколи не ображайте українців. Українці ніколи не бувають такі слабкі, як вам здається. Не дай Всемогутній Аллах вигнати українців або відібрати щось в українців. Українці повернуться і повернуть своє, але коли українці повертаються, вони не вміють розрахувати силу і застосувати її пропорційно, вони знищують все на своєму шляху. Не ображайте українців. Інакше, коли українці повернуться на землю, де поховані їхні предки, то ті, хто живе на цій землі, будуть заздрити мертвим".
Джохар Дудаєв
Участь упродовж 30 років, або дивна «бездіяльність» керівників СБУ в організованих убивствах саме в Україні, Патріотів України, В. Чорновола, Г. Гонгадзе, Сашка Білого, А. Парубія,… говорить про повне підпорядкування цих керовників СБУ, структурам фсб ..уйіла!!!! Деркач сівкович баканов мертвечук, це засвідчують!!
Ничего своего у орков, даже название "Энигма" и то краденное.
Убийства из- за угла, отрава в трусы, не в те двери вышли через балкон, утонули в тарелке с супом, убило током от керосиновой лампы...
Это у них в генах. Они нелюди. Это исчадие ада и мир с ними невозможен по определению.
Этим они занимаются с 1917. Целенаправленно уничтожая национальную элиту там, где пытаются удержать власть. Так было в Беларуси, Украине, Грузии... Во всех бывших республиках СССР. И бывших соцстранах.
Це ще один привід ліквідувати безвіз для країн СНД. І азіатів африканців. Війна скінчиться, в Україні буде економічний бум через відновлення, інвестиції. Потрібно протистояти намаганням лобіювати трудову міграцію. Майбутнє це нова економіка, на основі ШІ, роботизації. А не бездумному завезені мігрантів з Азії
"Найбільша помилка — це знехтувати українцями. Вважати українців слабкими. Образити українців. Ніколи не ображайте українців. Українці ніколи не бувають такі слабкі, як вам здається. Не дай Всемогутній Аллах вигнати українців або відібрати щось в українців. Українці повернуться і повернуть своє, але коли українці повертаються, вони не вміють розрахувати силу і застосувати її пропорційно, вони знищують все на своєму шляху. Не ображайте українців. Інакше, коли українці повернуться на землю, де поховані їхні предки, то ті, хто живе на цій землі, будуть заздрити мертвим".
ОтветитьДжохар Дудаєв
Участь упродовж 30 років, або дивна «бездіяльність» керівників СБУ в організованих убивствах саме в Україні, Патріотів України, В. Чорновола, Г. Гонгадзе, Сашка Білого, А. Парубія,… говорить про повне підпорядкування цих керовників СБУ, структурам фсб ..уйіла!!!! Деркач сівкович баканов мертвечук, це засвідчують!!
ОтветитьНичего своего у орков, даже название "Энигма" и то краденное.
ОтветитьУбийства из- за угла, отрава в трусы, не в те двери вышли через балкон, утонули в тарелке с супом, убило током от керосиновой лампы...
Это у них в генах. Они нелюди. Это исчадие ада и мир с ними невозможен по определению.
балалайка-2 было бы скрепней и ближе!
Ответитьчем хищнее руские унтерменши , тем злее украинцы .
Ответитьантискрепа такая .
гадить убивать соседей
Ответитьа потом еще визжать что их никто не любит!
такое раздвоение может быть только у пацаков.
сказывается наличие лишней хромосомы.
Этим они занимаются с 1917. Целенаправленно уничтожая национальную элиту там, где пытаются удержать власть. Так было в Беларуси, Украине, Грузии... Во всех бывших республиках СССР. И бывших соцстранах.
ОтветитьВспомнилась катастрофа польского самолёта под Смоленском. Тоже с элитой.
ОтветитьЦе ще один привід ліквідувати безвіз для країн СНД. І азіатів африканців. Війна скінчиться, в Україні буде економічний бум через відновлення, інвестиції. Потрібно протистояти намаганням лобіювати трудову міграцію. Майбутнє це нова економіка, на основі ШІ, роботизації. А не бездумному завезені мігрантів з Азії
Ответить