12 років тому, 22 січня 2014 року, під час Революції Гідності загинули Сергій Нігоян, Михайло Жизневський та Юрій Вербицький.
Їх вбили "беркути", можливо чоловік Верещук, який штурмував Майдан, Янукович, Татаров і решта злочинців та колаборантів, які зараз знову при владі.
Люди, які боролись на Майдані, на Грушевського, поклали своє життя заради того, аби жила Україна і ми мали шанс на побудову сильної, дійсно незалежної держави вільних людей.
Теперішня зекоманда йде шляхом своїх колег і друзів з партії регіонів, опзж та єдіной россіі - цензура, вишки зомбування, ботоферми і сотні пропагандистів, репресії проти опозиції.
Тому, якщо під час влади Міндічів нічого не зміниться, на наступному Майдані слід врахувати помилки попередніх і зробити так, щоб більше нікому було повертатись з Москви та Ізраїлю і реванш російського антимайдану 2019 був би останнім.
Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні! 🇺🇦
Памятаймо ціну, звільнення від московії в Україні!!
У 2019 році, до посад в Урядовому кварталі, попали зеленський-разумков з групою помічників убивць Українців!!
Как она могла пробить такую воронку, не взорвавшись?
ОтветитьБракованный датчик высотного подрыва и брак датчика контактного.
ОтветитьПри потере не взрываются потому что видимо по соображениям безопастности на боевой взвод ставятся непостедственно перед сбросом.
ОтветитьDas ist gut! Sehr gut!
Ответить12 років тому, 22 січня 2014 року, під час Революції Гідності загинули Сергій Нігоян, Михайло Жизневський та Юрій Вербицький.
ОтветитьЇх вбили "беркути", можливо чоловік Верещук, який штурмував Майдан, Янукович, Татаров і решта злочинців та колаборантів, які зараз знову при владі.
Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні! 🇺🇦
Памятаймо ціну, звільнення від московії в Україні!!
ОтветитьУ 2019 році, до посад в Урядовому кварталі, попали зеленський-разумков з групою помічників убивць Українців!!
Реванш був щетпри Петі
ОтветитьЯ бы 2 в добавок не пожалел
ОтветитьБелгородцы, во всём нужно искать позитив. Теперь у вас есть трек для скейта, свои же, родные, орки постарались, скажите им спасибо.
Ответить