"Зеленский предложил США совместные инвестиции в разработку природных ресурсов Украины в рамках своего плана победы"
З каналу Бутусова, який на фронті, зокрема, про цей план:
"Міністр стратегічної промисловості Герман Сметанін заявив, ніби його підприємства випустили лише партію бракованих мінометних мін, але партію замінили і все владнали. Це нахабна брехня. Мінометники 151-ї, 155-ї, 59-ї бригад масово продовжують отримувати браковані міни Мінстатегпрому, ніхто ці міни не забирає та не міняє, продовжують гнати брак. Пан Сметанін бреше, щоб прикрити свою корупцію та безпорадність, ціна якої - не гроші, а кров українських воїнів. Ні Сметанін, ні керівництво Мінстратегпрому на фронті не бувають, вони бояться дивитись в очі захисникам України, яким вони постачають хлам. Міністр оборони Умеров та Верховний головнокомандувач Зеленський не контролюють якість боєприпасів, які постачаються у війська, і не виправляють ситуацію. Ось відео від 151-ї бригади"
председатель комитета по иностранным делам Рады Александр Мережко выдвинул Трампа на Нобелевскую премию мира
вау!!! а почему только премию мира? Там есть еще и по физике, по медицине... Че зеленский так зажал?
И вообще! Что за мелочность!!! пусть уже сразу провозглашают мессией! Типа Иисус Христос вместо себя Трампа послал.
Yes Nobel Peace Prize 🏆.. they gave it to Obama for what exactly? His meaningless red lines plead to chaos in the Middle East with the arise of ISIS and the mayhem that followed with Assad and Putin creating hundreds of thousands of refugees, casualties and destruction. Perhaps keep your outrage in context.
"Зеленский предложил США совместные инвестиции в разработку природных ресурсов Украины в рамках своего плана победы"
ОтветитьЗ каналу Бутусова, який на фронті, зокрема, про цей план:
"Міністр стратегічної промисловості Герман Сметанін заявив, ніби його підприємства випустили лише партію бракованих мінометних мін, але партію замінили і все владнали. Це нахабна брехня. Мінометники 151-ї, 155-ї, 59-ї бригад масово продовжують отримувати браковані міни Мінстатегпрому, ніхто ці міни не забирає та не міняє, продовжують гнати брак. Пан Сметанін бреше, щоб прикрити свою корупцію та безпорадність, ціна якої - не гроші, а кров українських воїнів. Ні Сметанін, ні керівництво Мінстратегпрому на фронті не бувають, вони бояться дивитись в очі захисникам України, яким вони постачають хлам. Міністр оборони Умеров та Верховний головнокомандувач Зеленський не контролюють якість боєприпасів, які постачаються у війська, і не виправляють ситуацію. Ось відео від 151-ї бригади"
Может завлекает :"10% от любых переводов помощи - на твой личный счет". Но ведь заметят, а меньшие цифры уже не масштаб Трампа.
Ответитьможет предложит схему байдена (откат сыну за консультационные услуги) ? Зеля может.
Ответитьпредседатель комитета по иностранным делам Рады Александр Мережко выдвинул Трампа на Нобелевскую премию мира
Ответитьвау!!! а почему только премию мира? Там есть еще и по физике, по медицине... Че зеленский так зажал?
И вообще! Что за мелочность!!! пусть уже сразу провозглашают мессией! Типа Иисус Христос вместо себя Трампа послал.
Лицемеры и ж...лизы
Yes Nobel Peace Prize 🏆.. they gave it to Obama for what exactly? His meaningless red lines plead to chaos in the Middle East with the arise of ISIS and the mayhem that followed with Assad and Putin creating hundreds of thousands of refugees, casualties and destruction. Perhaps keep your outrage in context.
Ответить