25 сентября 2024, среда, 16:22
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
+45 +
Шабашил в рашке, 11:38, 25.09

"В них содержалась критика действий силовиков и чиновников...." А это что преступление побольше убийства или вороваства?

Ответить
+30 +
sož, 12:03, 25.09

"Бела... русь", нажаль, ўжо... ператворана ў Паўночную Карэю - там за крытыку Пельменя (кім чен ына) і за крытыку рэжыма Пельменя адразу - расстрэльваюць...

Тутака, ў "Бела... русі" ані ў чым нявінныя людзі, якія выйшлі на пратэсты Ўласныя... Канстытуцыйнае Права (права выбара прэзыдэнта).ў 2020-м - перасаджаныя "в тюрьмы" тысячамі, а многія МАЛАДЫЯ... грамадзяне "получили срока 20 - 22 - 25 лет тюрьмы" толькі за тое, што былі супраць хворай на псыхіку Старэчы Сіпатай, якая сядзіць на стульчаку "пересідента" - ўдумаемася...
ўжо больш 30 (ТРЫЦЦАЦІ) рокаў!!..

Ды пам'ятайма! Каля мільена... маладых грамадзянаў нашай Рэспублікі... выгнаныя... Рэжымам Лукашэнкі ("бело - русскими судьями, силовиками, чиновниками") з Радзімы!!..

Ответить
+20 +
Platon, 12:33, 25.09

А что, хакеры -настоящие Беларусы,хорошая тема, действительно пора всех этих с избиркома учителей, завучей и т.д комментариями снабдить против режима, пусть "своих" тоже "едят"...чтоб понимали что творят при подтасовке выборов!!!!

Ответить
+23 +
Бефар., 12:33, 25.09

Подлых преступных мерзких лукашистсов критиковать запрещается - только хвалить эту нечисть разрешается, ... таковы "законы".

Ответить
+12 +
мед., 12:46, 25.09

В Минске силовики задержали завуча школы...
========================================
Завуч Школы - Чалавек адказны за выхаван'не, адукацыю ды за здароў'е... Дзецяў!

Маладое пакален'не Ліц'вінаў ("бело - русов")
знаходзіцца ў Надзвычайнай Небясьпецы, бо...
"в Белaруси запланирована поголовная "резекция (усечение) мозга" у бело - русских детей, руками самих-же белорусских (белых русских) сіловіков"!!..

Ответить
0 +
127, 13:46, 25.09

Канстытуцыя Беларусі - 15 сакавіка 1994 г.
Артыкул 35. Свабода сходаў, мітынгаў, вулічных шэсцяў, дэманстрацый і пікетавання, якія не парушаюць правапарадак і правы іншых грамадзян Рэспублікі Беларусь, гарантуецца дзяржавай. Парадак правядзення ўказаных мерапрыемстваў вызначаецца законам (Правам).
=================================
Канстытуцыя 24 лістапада 1996 г (са ЗМянеННямі і дапаўнеННямі...)
Артыкул 35. Свабода сходаў, мітынгаў, вулічных шэсцяў, дэманстрацый і пікетавання, якія не парушаюць правапарадак і правы іншых грамадзян Рэспублікі Беларусь, гарантуецца дзяржавай. Парадак правядзення ўказаных мерапрыемстваў вызначаецца законам (Лукашенко).

Ответить
+5 +
3, 13:51, 25.09

В очередной раз предупреждаю как это работает:

есть спец программы, которые имеют виртуальные дубли ваших SIM карт, это ПО автоматом через смс авториацию заходит в аккаунты Whatsup, Telegram и другие соц сети и мессенжеры и сканирует ваши подписки и переписку.

НЕЛЬЗЯ ИМЕТЬ АККАУНТЫ НА БЕЛОРУССКИХ или российских НОМЕРАХ.

Обязательна защита в виде 2FA авторизации через гугл или защита паролем, сложным и большим(телеграмма это не касается они на прямую все сдают в фсб)

Ответить
+1 +
Ной, 15:36, 25.09

В РБ и в РФ фашисты у власти. Это медицинский факт.

Ответить