Вона загинула за те, щоб Україна ніколи знову не зазнала кайданів поневолення! За для того, щоб на вулицях вільної незалежної європейської карїни ніколи не вбивали й не пригноблювали людину за її переконання! Все не дарма, пані Ірино! Відпочивайте з Богом!
Жодного убитого, від ригоАНАЛІВ чи опозажопників, СДПУошників, комуняк і іншого лайна придуманого московією в Україні!!
Убивають, виключно Патріотів України!! І убивці, усі з московщини або їх агенти!!
Дивний збіг чи ОЧЕВИДНІСТЬ
ЇЇ боялись і ненавиділи вороги українського народу, вороги його мови. За її безкомпромісну позицію на захист мови, за популяризацію забутих імен української культури, політичної діячів, за її величезну просвітницьку роботу її і вбили. От, що значить мова. Білоруси, відроджуйте свою мову, вичавлюйте з себе московське рабство по краплі! Вічна пам'ять подвижникам української і білоруської культури, які загинули у боротьбі!
Беларусы сумуюць разам з украінцамі, якія страцілі сапраўдную змагарку супраць маскоўшчыны.
Святая жанчына білась за свой народ, за яго будучыню без рускага паскудства, якое атруіла краіну украінцаў.
Вечная памяць !...
Ирина Дмитриевна мрияла о победе, победа будет обязательно мы прогоним руснявых чего-бы нам это не стоило) Покойтесь с миром пани Ирина, всё было не зря плохие люди затаились их невидно.
Фаріон вбили за те, що вона не давала розмовляти іншим мешканцям України російською.
У цій новині, пані Марто, ви чомусь висловлюєте співчуття російською.
Особливо оте "ё" ну дуже підкреслює раболепіє...
Чи ви не мешканка України?
К гордону который прилюдно унижал Ирину столько людей не придет
ОтветитьОднажды улицу во Львове назовут ее именем, а возможно и не только во Львове.
ОтветитьВона загинула за те, щоб Україна ніколи знову не зазнала кайданів поневолення! За для того, щоб на вулицях вільної незалежної європейської карїни ніколи не вбивали й не пригноблювали людину за її переконання! Все не дарма, пані Ірино! Відпочивайте з Богом!
ОтветитьЖодного убитого, від ригоАНАЛІВ чи опозажопників, СДПУошників, комуняк і іншого лайна придуманого московією в Україні!!
ОтветитьУбивають, виключно Патріотів України!! І убивці, усі з московщини або їх агенти!!
Дивний збіг чи ОЧЕВИДНІСТЬ
ЇЇ боялись і ненавиділи вороги українського народу, вороги його мови. За її безкомпромісну позицію на захист мови, за популяризацію забутих імен української культури, політичної діячів, за її величезну просвітницьку роботу її і вбили. От, що значить мова. Білоруси, відроджуйте свою мову, вичавлюйте з себе московське рабство по краплі! Вічна пам'ять подвижникам української і білоруської культури, які загинули у боротьбі!
ОтветитьБеларусы сумуюць разам з украінцамі, якія страцілі сапраўдную змагарку супраць маскоўшчыны.
ОтветитьСвятая жанчына білась за свой народ, за яго будучыню без рускага паскудства, якое атруіла краіну украінцаў.
Вечная памяць !...
Ирина Дмитриевна мрияла о победе, победа будет обязательно мы прогоним руснявых чего-бы нам это не стоило) Покойтесь с миром пани Ирина, всё было не зря плохие люди затаились их невидно.
ОтветитьФаріон вбили за те, що вона не давала розмовляти іншим мешканцям України російською.
ОтветитьУ цій новині, пані Марто, ви чомусь висловлюєте співчуття російською.
Особливо оте "ё" ну дуже підкреслює раболепіє...
Чи ви не мешканка України?
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !
ОтветитьГЕРОЇНІ - СЛАВА і ПАМ'ЯТЬ НА ВІКИ !
Вона була і залишається в наших серцях справжньою Українкою.
Амінь !
Сумно, дуже сумно. Сподіваємося що вбивці будуть покаранні.
Ответить